Zloděj cedulek

The Zero, neděle 19. 2. 2006 - 21:47

Máme ve škole skříňky. Super věc, lepší než šatny, že jo ;). Když teď vynechám fakt, že jsme sedm let měli stejné skříňky a teď jsme byli nuceni stěhovat se, jsou fajn.

Samozřejmě aby bylo poznat, komu skříňka patří, jsou na skříňkách cedulky se jménem. Na začátku každého roku cedulku dostanete, je tam třída a políčko pro jméno, které doplníte. A to je vše. Jakékoli výtvarné pokusy jsou prý zakázány.

Jenže v originále jsou cedulky strašná nuda. Udělal jsem si vlastní barevnou cedulku, jen takový jednoduchý přechod v levém horním rohu, červené lehce prostorové písmo. Nic extra, ale rozhodně to vypadá líp než originál. Udělal jsem si dvě verze - jednu se jménem The Zero a jednu s originálním jménem (sice chvilku trvalo, než jsem si na něj vzpomněl, ale je jedno ;)). Pak ještě cedulku, která vypadá jako originál, jen je jméno vytisknuté a navíc je tam adresa Cold War.

No, a nedávno mi The Zero zmizel. Nevadí, někomu se líbil, tak ať si to užije. Když mi minulý týden zmizela i druhá barevná cedulka, bylo to trochu na pováženou, ale ještě jsem to přechodil.

Tento pátek mi zmizela i ta nudná cedulka. To mě fakt naštvalo. Proč? Tajná ctitelka? Podlý nepřítel? Těžko říct. Ale jdu si vytisknout další barevnou cedulku, kterou tentokrát dovybavím oboustrannou izolepou :). Smrt zlodějům.

Zařazeno do kategorie Ústav.

Předchozí: OpenTTD: Ještě screenshoty

Následující: Kolik stojí válka v Iráku

Komentáře

1. Borek

19.02.2006 22:27:13

To ti imho nepomůže, akorát je to bude víc svádět, aby tě nasrali...

2. Lord AgEnT

20.02.2006 13:22:53

LOL! To my tam máme přišroubované čísla, takže to je v pohodě. (i když pár skříněk už je taky nemá...) Ale nasrala mě uklizečka (asi), která mi sloupla nálepku... sem tam měl týpka s aktovkou jak říká "Škola? Ne, děkuji."

3. tEnErD

20.02.2006 15:32:47

My tam mame fixem napsany cisla. Jinak tam chodim cca 1 tejdne hodit tam smradlavej telocvik:D

Přidat komentář

Jako heslo je to proto, že lze využít magic wand a odpověď se tak bude pamatovat.

Povolené tagy: b, i, q. Bez jakýchkoli atributů a řádně ukončené. URL se převádí automaticky.

Vyžadováno je pouze jméno (proto je zvýrazněné), text, kód (ten zadáváte jen s vypnutým JavaScriptem - jestli ho nevidíte, nemusíte se o něj starat. Poslední věc, kterou formulář vyžaduje, je stisknutí tlačítka Přidat.

* E-mail slouží především k načtení gravatarů. Zobrazovat se nebude.