Zázrak se nekonal

The Zero, pondělí 26. 12. 2005 - 02:57

Tak jsem se chtěl trochu vytáhnout a nahodit na net dlouho připravovanou novou verzi mého "redakčního systému" :D na blogování RS Zero.

Tato verze dostala slavnostní označení 1.0, a to díky opravdu mamutím změnám v jádře (navenek ne přímo, ale taky byste to poznali). Její hlavní výhodou je komplexní cachovací systém, který jsem dlouho vymýšlel, dlouho programoval a ještě déle ladil. Jen tak mimochodem, není primárně určen pro RS Zero, jsem na něj fakt hrdý a zdrojáky si budu pěkně doma schovávat :D.

Co to tedy mělo umět? Cachovat jednotlivé články, cachovat seznam článků v kategorii a taky se cachovalo menu, takže v ideálním případě jste načetli skript komunikující s databází jen v případě, že jste otevřeli úvodní stránku (nejnovější komentáře), návštěvní knihu nebo komentáře k nějakému článku.

Všechno to je strašně fajn, ale krátký pohled dolů vám prozradí, že tu ještě stále je verze 0.6.5. Jakto? Zkuste hádat!

Zařazeno do kategorie Webdesign.

Předchozí: Už jen jeden dárek

Následující: Den blbec

Komentáře

1. Lord AgEnT

26.12.2005 11:07:04

Tak to nasere :D

2. Libor Šedivý

15.02.2006 16:25:36

a u koho máš hosting? Já jsem u WebZdarma a tam mám verzi 4.3.4 . Ale zatím mi to nevadí. Jediné, co z PHP používám je zatím funkce, která mi zastí, že se ta stránka "poskládá" :-). Jo, strašně bych toho chtěl umět víc, ale zatím si musím vystačit s HTML+CSS :-( - škola...

3. The Zero

15.02.2006 19:30:56

Ten odkaz tedy někde všude je, usnadním ti hledání: www.isol.cz Prý PHP5 funguje už dlouho, jen mám asi web na špatnym stroji, zkusim se nějak poptat.

Přidat komentář

Jako heslo je to proto, že lze využít magic wand a odpověď se tak bude pamatovat.

Povolené tagy: b, i, q. Bez jakýchkoli atributů a řádně ukončené. URL se převádí automaticky.

Vyžadováno je pouze jméno (proto je zvýrazněné), text, kód (ten zadáváte jen s vypnutým JavaScriptem - jestli ho nevidíte, nemusíte se o něj starat. Poslední věc, kterou formulář vyžaduje, je stisknutí tlačítka Přidat.

* E-mail slouží především k načtení gravatarů. Zobrazovat se nebude.