Zažiju tam, co neznám

The Zero, pondělí 20. 2. 2006 - 18:37

Seznam.cz. Cool firma, která leze mnohým na nervy. Od dnešního dne k těmto lidem patřím i já.

Byl jsem nucen odeslat 13 emailů z mailové schránky na Seznamu (bylo by složité vysvětlovat lidem, kteří si moc s počítači netykají, změnu adresy, když jim zase rok psát nebudu, i když jak to tak vidím, nevyhnu se tomu). 13 emailů se stejným textem, jen se pokaždé měnil jeden odkaz, takže nešlo použít hromadné posílání.

Konfigurovat Thunderbird se mi nechtělo, šel jsem na to přes webové rozhraní. Chyba!

Během odesílání těch 13 mailů se mi zobrazila asi 10x známá hláška "Interní chyba systému" a asi pětkrát se zpráva místo odeslání uložila do složky Rozepsané. Snad ochrana proti spamu? Geniální, mnohem víc bych ocenil informaci, že posílám zprávy moc rychle, ať si dám oraz.

Dva emaily jsem poslal až napopáté (interní chyba systému + nějaké to přesunutí do Rozepsaných - 100% jsem klepnul na Odeslat), tak jen doufám, že 5x nepřijdou. V rozhraní emailu to tak nevypadalo, ale člověk tomu prostě nevěří.

Zařazeno do kategorie internet.

Předchozí: Kolik stojí válka v Iráku

Následující: Pozvednuta úroveň komentářů

Komentáře

1. Lord AgEnT

20.02.2006 20:53:29

Mazec! :-) No já mám k seznamu averzi od té doby, co jsem poprvé sedl k počítači s internetem :-) Proč, to je na dlouho, ale nemám seznam vubec rád. Není nad to stahovat si maily do M2 ;)

Přidat komentář

Jako heslo je to proto, že lze využít magic wand a odpověď se tak bude pamatovat.

Povolené tagy: b, i, q. Bez jakýchkoli atributů a řádně ukončené. URL se převádí automaticky.

Vyžadováno je pouze jméno (proto je zvýrazněné), text, kód (ten zadáváte jen s vypnutým JavaScriptem - jestli ho nevidíte, nemusíte se o něj starat. Poslední věc, kterou formulář vyžaduje, je stisknutí tlačítka Přidat.

* E-mail slouží především k načtení gravatarů. Zobrazovat se nebude.