Z deníčku teroristy

The Zero, neděle 7. 8. 2005 - 17:29

Znáte hru na mafiány (aka Městečko Palermo)? Ne? Chyba! Tak tady máte pravidla hry (pozn: u nás se kněz jmenoval doktor a možná je tam ještě pár jiných detailů).

To byl takhle jednou Velký Pražský Sraz (VPS) online hry Insect World a na něm se sešlo hooodně šílenců, kteří si v hospodě zahráli tuto skvělou hru.

Ze začátku to byla pěkná nuda. První hru jsem byl vypravěč, některé lamky se teprve učily hrát a já jsem prostě všechny nepřeřval. No co. Pak se to tak nějak hrálo, dycinky vyhráli mafiáni a tak dál. Vypravěčem se stal Borek (můj spolužák, pozn. aut. :)). Tak jak městečko usínalo, počkal jsem si jako poslední na spánek a nenápadně jsem si 2x klepnul na hlavu, což bylo znamení pro označení člověka, že je terorista. (Podvod, ale já si do té doby vůbec nezahrál). No a protože Borek je správnej kamarád, tak jsem se stal spolu se Žanetou (non-IW) a Vikingem mafiánem. Někoho jsme odkrouhli (už ani nevím koho, dávno si jména obětí nepíšu, šetřím naše lesy!) a následující den se nám stala taková nemilá věc. Zabili nám vikinga, což byl opravdu průšvih. Jen si to vemte, 2 mafiáni proti asi 10 lidem včetně doktora.

Co s tím? Napadlo mě, že se musím ukázat jako vrah mafiánů, aby na mě nepadl ani stín podezření. Chtěl jsem zabít Žanetu (chudák, nevěděla o tom - promiň!). Fakt mi pomohla ivka. Tímto jí děkuji :). Hned jak jsme vstali do nového dne, prohlásila důrazně, že Žaneta je mafián. Tak jsem se ještě důrazněji přidal a společně jsme dosáhnuli Žanetina odsouzení. Hurá. Jsem nevinný občan. Aspoň v očích veřejnosti.

Zhruba dva "dny" nato přišla největší hrozba v podobě Gimliho, který zřejmě prokoukl mou strategii (nebo jen tipoval?) a označil mě za mafiána, i když jsem byl hlavní aktér zabití teroristky Žanety. Naštěstí nebyl vyslyšen (asi měl víc křičet) a tak jsme ten den zabili někoho jiného. Druhý den se už nevzbudil. Odpadla mi tím ještě jedna nepříjemnost - Gimli byl totiž doktor.

Má cesta za vítězstvím začala nabývat čím dál tím více přesnějších rysů (taky s menší pomocí Vinora, který střílel za jedno kolo tři obvinění. Pomohl mi zabít jednoho ze zbývajících občanů svou vehementní argumentací :)). Přes noc se mu pak stala nemilá věc.

No a finále přišlo samozřejmě nakonec. Zůstal jsem já, Hajnej a Ivka. Ivka mi věřila na 101%, že nejsem terorista, protože jsem s ní přece šel proti Žanetě. Hajnej mi věřil na 110%, protože si moc dobře pamatoval, že jsem s Ivkou šel proti Žanetě (a že já jsem byl ten aktivnější). Následovala minimálně desetiminutová výměna názorů. Hajnej mě přesvědčoval, že je to Ivka, Ivka mě přesvědčovala, že je to Hajnej, no prostě je ani za boha! nenapadlo, že bych to mohl být já... Dlouho jsem se nemohl rozhodnout (a okolí z toho mělo hroznou srandu, protože byli mrtví a věděli, že já jsem mafián), až jsem nakonec podlehl Hajnýho slibu deseti piv (která jsem btw. nedostal, ale to zase tak nevadí) a hlasoval jsem pro Ivku.

Když jsem vyskočil ze židle a začal jak nula řvát vítězně na celou místnost (to musel být pohled! :)), tak asi dostali infarkt oba dva. Pak už následoval zasloužený potlesk... a příští hru jsem byl první mrtvý.

Zařazeno do kategorie Nezařaditelné.

Předchozí: Tak tomu hlava nebere...

Následující: Naakup - Vaše naakupní středisko

Komentáře

1. lord_AgEnT

07.08.2005 19:29:42

ejjj, fakt škoda že jsem nemoh jet :(

2. capy

09.11.2005 23:11:09

nulaku ty sesh fakt lama, ale lip by to nikdo nedokazal napsat, bylo to fakt super ;))))

Přidat komentář

Jako heslo je to proto, že lze využít magic wand a odpověď se tak bude pamatovat.

Povolené tagy: b, i, q. Bez jakýchkoli atributů a řádně ukončené. URL se převádí automaticky.

Vyžadováno je pouze jméno (proto je zvýrazněné), text, kód (ten zadáváte jen s vypnutým JavaScriptem - jestli ho nevidíte, nemusíte se o něj starat. Poslední věc, kterou formulář vyžaduje, je stisknutí tlačítka Přidat.

* E-mail slouží především k načtení gravatarů. Zobrazovat se nebude.