WMP 11 beta 2

The Zero, neděle 22. 10. 2006 - 15:32

Včera jsem si stáhl a nainstaloval Windows Media Player 11 beta 2 (Poznámka: "Download" vás přesměruje na cz stránky, musíte jít na en verzi). Proč o tom píšu až dneska? Protože k instalaci potřebujete jeden restart Windows. :(

Co jsem mohl říct o funkcích, už jsem řekl, ze zatím letmého pohledu na novou verzi můžu jen konstatovat, že se lehce upravila grafická podoba (k lepšímu) a bylo odstraněno několik chybek při práci s knihovnou (třeba když jste písničky seřadili podle počtu přehrání, netvořily se skupiny podle alb, každá tam byla "za sebe").

A to je tak vše. Za těch 5 měsíců, co WMP 11 používám, jsem si na něj docela navykl a už bych neměnil. Jen by to chtělo ještě víc hudby :)

Zařazeno do kategorie medi@.

Předchozí: Firefox a obnovení systému

Následující: Firefox @ P2P

Komentáře

Nikdo ještě nekomentoval. Buď máte fakt rychlou RSS čtečku, nebo jste právě přečetli něco, co nikomu nestojí ani za trochu snahy.

Přidat komentář

Jako heslo je to proto, že lze využít magic wand a odpověď se tak bude pamatovat.

Povolené tagy: b, i, q. Bez jakýchkoli atributů a řádně ukončené. URL se převádí automaticky.

Vyžadováno je pouze jméno (proto je zvýrazněné), text, kód (ten zadáváte jen s vypnutým JavaScriptem - jestli ho nevidíte, nemusíte se o něj starat. Poslední věc, kterou formulář vyžaduje, je stisknutí tlačítka Přidat.

* E-mail slouží především k načtení gravatarů. Zobrazovat se nebude.