WhatPulse: Top 2K

The Zero, středa 11. 4. 2007 - 00:54

Už jsem si tady dlouho nehonil triko nad tím, jak skvěle mlátím do klávesnice, která je z toho chudák celá vedle a posílá do počítače signály, které pak počítač vyhodnocuje.

Nad kohoutkem, kterým se ty signály dovnitř pouští, sedí skřítek WhatPulse a počítá každou stisknutou klávesu a nejen to. Usadil se i pod tlačítky myší a dokonce už i v senzoru, takže ví, kolik metrů jsem ujel.

Dneska mi skřítel sdělil radostnou novinu, a to, že jsem se konečně dostal do "horních dvou tisíc" - přesněji na 1998. místo (v době čtení budu asi zase dole, ono se to mění). Však si to také za těch 16 a čtvrt milionu stisknutých kláves za poslední dva roky zasloužím.

Mimochodem, aby tu bylo i něco zajímavého: Zmizela mi kalkulačka. Z Windows. Běžně ji používám, najednou klávesová zkratka Fn + 4 nefunguje a v nabídce Start taky není. Zloději!

(Pravděpodobně je to spojené s poslední aktualizací Windows).

Zařazeno do kategorie internet.

Předchozí: Jaro je tu

Následující: Ještě trochu žiju

Komentáře

1. Lord AgEnT

11.04.2007 09:34:47

Za kalkulačku si musíš připlatit. :)

Zkoušels cmd -> calc.exe?

2. SmithF

14.04.2007 11:06:51

Že se kalkulačky kradou ze školních lavic či brašen jsem věděl, ale že i z Woken...:S

3. Kirara-kun

23.04.2007 23:48:27

Na WhatPulse jsem se registroval před patnácti měsíci, stisků mám 6 melounů a dnes jsem na 10057. místě. Mám ještě co dohánět.

Přidat komentář

Jako heslo je to proto, že lze využít magic wand a odpověď se tak bude pamatovat.

Povolené tagy: b, i, q. Bez jakýchkoli atributů a řádně ukončené. URL se převádí automaticky.

Vyžadováno je pouze jméno (proto je zvýrazněné), text, kód (ten zadáváte jen s vypnutým JavaScriptem - jestli ho nevidíte, nemusíte se o něj starat. Poslední věc, kterou formulář vyžaduje, je stisknutí tlačítka Přidat.

* E-mail slouží především k načtení gravatarů. Zobrazovat se nebude.