Vzít si číslo

The Zero, pondělí 30. 10. 2006 - 23:27

Vzít si číslo od neznámé slečny, kterou potkáte třeba v klubu ve tři ráno, nebo prostě jen tak v trolejbusu, je fajn věc. Zvlášť, když to stihnete za pět, deset minut.

Teď si každý řekne, že to je přece něco, odhodlat se a slečnu oslovit - nikoliv. To je oproti rozhodnutím, která následují, procházka růžovým sadem.

Tak hned za prvé je tu obrovský problém načasování. Ozvěte se příliš brzo - a jste moc nedočkaví, nemáte šanci. Ozvěte se příliš pozdě - a vaše "oběť" si vás ani nemusí pamatovat. Umět napsat (zavolat) ve správný čas, to chce trochu tréninku a odhad - v každém případě je to totiž trochu jindy.

Za druhé, musíte vymyslet, kam a proč jít. S tímhle mají někteří obzvláště problémy, a nemusí jít o úplně neznámé kontakty (zdravím Lorda Agenta :)))), a často to může rozhodnout o úspěchu.

No a "least but not last", je potřeba ovládnout umění trpělivosti (když odpověď ne a ne přijít) a sebeovládání (když odpověď náhodou přijde).

Jak se tak na to teď dívám, zatím zvládám, a to jen částečně, bod 3.

Zařazeno do kategorie Osobní.

Předchozí: Firefox @ P2P

Následující: Jediné, co umí: Nas*at člověka

Komentáře

1. Lord AgEnT

31.10.2006 16:21:41

Teda ty dovedeš potěšit... Hele, a už jsem ti říkal, že jsme měli rande? :)

Přidat komentář

Jako heslo je to proto, že lze využít magic wand a odpověď se tak bude pamatovat.

Povolené tagy: b, i, q. Bez jakýchkoli atributů a řádně ukončené. URL se převádí automaticky.

Vyžadováno je pouze jméno (proto je zvýrazněné), text, kód (ten zadáváte jen s vypnutým JavaScriptem - jestli ho nevidíte, nemusíte se o něj starat. Poslední věc, kterou formulář vyžaduje, je stisknutí tlačítka Přidat.

* E-mail slouží především k načtení gravatarů. Zobrazovat se nebude.