Všechno dobře dopadlo

The Zero, sobota 12. 1. 2008 - 00:35

Když jsem psal o své poslední patálii s O2, říkal jsem, že už se reklamace řeší. Trošku mě překvapilo, že při jakékoli pozdější návštěvě O2 shopu bylo odpovědí na otázku "Už je to vyřešené" pouhé "Ne, řeší se to, doba splatnosti odložena na 8. 1.".

V kamenné prodejně jsem byl asi čtyřikrát. Naposled první týden v lednu a když nebyly stále žádné novinky, začal jsem se trochu obávat. V úterý osmého ve tři čtvrtě na devět, 15 minut před zavřením obchodu, jsem na Andělu nakráčel k pultu a zeptal jsem se popáté. K mému lehkému překvapení vše najednou vyřešeno bylo. Od O2 jsem dostal dobropisem odmazáno od předchozích dvou faktur kulatých 23 500,59 Kč.

Takže se o mě nebojte, žádný exekutor, který by mi sebral mé digitální hračky, snad nepřijde. Teď už musím platit jen 699 korun měsíčně (+ DPH) za paušál a mobilní internet... :)

Zařazeno do kategorie Sony Ericsson.

Předchozí: Moje plocha

Následující: Velký test znalosti DPP

Komentáře

1. Lord AgEnT

12.01.2008 19:21:37

jen? Hmm, dobré, to tolik utratíš? :)

Přidat komentář

Jako heslo je to proto, že lze využít magic wand a odpověď se tak bude pamatovat.

Povolené tagy: b, i, q. Bez jakýchkoli atributů a řádně ukončené. URL se převádí automaticky.

Vyžadováno je pouze jméno (proto je zvýrazněné), text, kód (ten zadáváte jen s vypnutým JavaScriptem - jestli ho nevidíte, nemusíte se o něj starat. Poslední věc, kterou formulář vyžaduje, je stisknutí tlačítka Přidat.

* E-mail slouží především k načtení gravatarů. Zobrazovat se nebude.