Turisťák, docházka a výlet

The Zero, pondělí 27. 6. 2005 - 00:16

Minulý týden skončil turistický kurz naší třídy. Nezúčastnil jsem se - a vůbec toho nelituji. Mí spolužáci sice nebyli moc sdílní, co se jejich tamějších aktivit týče, nicméně dokážu si to představit. Byli totiž v Kalábrii (na jihu Itálie) u moře.

Ovšem i v Ústí bylo veselo. Učitelé nadávali, proč je ten kurz takhle, že to kazí plány (např. nemohou dál vykládat), že nikdo do školy nechodí... Spojili nám třídy, Septimu A s "béčkem" dohromady. Celkem 50 lidí, z toho tuším 38 na kurzu, ve škole 1 - 8 lidí denně. Tak řekněte sami, dá se ve dvou lidech (pondělí 20. 6.) vyučovat?

Nikdo se pak nediví, co že jsou učitelé schopní říct. Já to zde napsat nemohu, protože bych je mohl zdiskreditovat :). Můžu vám to maximálně pošeptat do ouška.

Jinak si asi dokážete představit, co jsem asi tak dělal... (správná odpověď zní prováděl zátěžovou zkoušku ADSL modemu a připojení vůbec na GameZone)

Komentáře

Nikdo ještě nekomentoval. Buď máte fakt rychlou RSS čtečku, nebo jste právě přečetli něco, co nikomu nestojí ani za trochu snahy.

Přidat komentář

Jako heslo je to proto, že lze využít magic wand a odpověď se tak bude pamatovat.

Povolené tagy: b, i, q. Bez jakýchkoli atributů a řádně ukončené. URL se převádí automaticky.

Vyžadováno je pouze jméno (proto je zvýrazněné), text, kód (ten zadáváte jen s vypnutým JavaScriptem - jestli ho nevidíte, nemusíte se o něj starat. Poslední věc, kterou formulář vyžaduje, je stisknutí tlačítka Přidat.

* E-mail slouží především k načtení gravatarů. Zobrazovat se nebude.