Školní film: První verze hotova!

The Zero, pondělí 23. 1. 2006 - 17:42

Sice se třináctidenním zpoždením, ale pořád jako první za čtyř skupin jsme dnes odevzdali film točený v rámci výuky Informatiky a výpočetní techniky.

Už teď můžu říct, že budu muset odevzdat novou verzi, ale základ už je hotový. 100% se budou předělávat titulky, protože k mému velkému překvapení musí mít určitý formát. Kromě toho jsem také zjistil, že hlasitost se mění podle potřeby Pinnacle Studia a ne podle toho, jak to chci já. Tenhle program nedoporučuju.

Kromě dodatečných úprav budu taky stříhat extras film. Materiálu je více než dost a stříhat se bude nejspíše v Ulead VideoStudiu. (Oba zmíněné programy jsou ve verzi 9 a oba jsou trialverze z CD/DVD k časopisu Pixel).

Na extras se těším mnohem víc :).

Abych nezapomněl: Pokusím se finální verze hodit někam na net :).

Zařazeno do kategorie Ústav.

Předchozí: Rychlá konverze audio CD na MP3

Následující: Zázrak se nekonal (2)

Komentáře

Nikdo ještě nekomentoval. Buď máte fakt rychlou RSS čtečku, nebo jste právě přečetli něco, co nikomu nestojí ani za trochu snahy.

Přidat komentář

Jako heslo je to proto, že lze využít magic wand a odpověď se tak bude pamatovat.

Povolené tagy: b, i, q. Bez jakýchkoli atributů a řádně ukončené. URL se převádí automaticky.

Vyžadováno je pouze jméno (proto je zvýrazněné), text, kód (ten zadáváte jen s vypnutým JavaScriptem - jestli ho nevidíte, nemusíte se o něj starat. Poslední věc, kterou formulář vyžaduje, je stisknutí tlačítka Přidat.

* E-mail slouží především k načtení gravatarů. Zobrazovat se nebude.