Shoot 'Em Up!

The Zero, úterý 4. 12. 2007 - 00:22

Trailer na Shoot 'Em Up! jsem viděl, když jsem byl v kině na Resident Evil 3. Moc se mi líbil. (jak trailer, tak i ten Resident, docela). To je totiž tak, jednou jdete do kina a pak už hned chcete vidět to a to z toho a toho traileru. A tak jdete zase do kina, a zase vidíte jiný trailer (tentokrát byl zajímavý na AvP2: Requiem - ten jsem předtím viděl už na YouTube).  Každopádně domovem na pondělí večer se mi pomalu, ale jistě stává Village Cinemas na Andělu.

Co se dá vymyslet z mrkve, jednoho dítěte, prostitutky a spousty zbraní? Kromě neuvěřitelné blbosti může vzniknout taky hodina a půl nekončící akce, již osladili tvůrci pouze nutnými momentkami, které mají jakoby simulovat děj. Jestli někdo čeká od Shoot 'Em Up propracovaný scénář, líbit se mu to nebude.  Průběh filmu Sejmi je všechny  se dá shrnout zhruba slovy "řežba, úvod filmu, řetězec zabíjení, konec filmu, pokračující řežba". Přece jen už z názvu je cítit, že psychologické drama to asi nebude.

Během toho všeho se člověk královsky baví. Absenci hlasitého smíchu publika připisuji malému počtu lidí, ale já se půlku filmu tiše svíjel smíchy. Mrkev na sto způsobů (v cizím těle), přehlídka vojenské techniky a drsných záporáků, z nichž létá krve více než vody, kdyby se protrhla Hooverova přehrada, to vše je proloženo typickou nesmrtelností hlavního hrdiny, jež je přesně v souladu se ideou filmu - totiž parodií na všechny akční filmy - dotáhnuta ad absurdum. Přežít se totiž dá všechno, a je jedno, jestli jste v autě, letadle nebo ve vzduchu. A hlavně jezte mrkev, je zdravá.

Takže mi nezbývá, než doporučit návštěvu vašeho kina a nevěřte expertům z ČSFD, berou to všechno moc vážně.

Zařazeno do kategorie medi@.

Předchozí: Sony Ericsson W960i: První dojmy

Následující: 17 252,92 Kč

Komentáře

1. Keymaster

16.09.2008 23:08:26

PRvní!!!!!!

Přidat komentář

Jako heslo je to proto, že lze využít magic wand a odpověď se tak bude pamatovat.

Povolené tagy: b, i, q. Bez jakýchkoli atributů a řádně ukončené. URL se převádí automaticky.

Vyžadováno je pouze jméno (proto je zvýrazněné), text, kód (ten zadáváte jen s vypnutým JavaScriptem - jestli ho nevidíte, nemusíte se o něj starat. Poslední věc, kterou formulář vyžaduje, je stisknutí tlačítka Přidat.

* E-mail slouží především k načtení gravatarů. Zobrazovat se nebude.