Rychlá konverze audio CD na MP3

The Zero, sobota 21. 1. 2006 - 16:30

Máte nějaké audio CD, ale chcete si jej přehrát třeba na MP3 přehrávači nebo v mobilu? Žádný problém, existuje spousta programů, které převedení umožňují, ale dBpowerAMP Music Converter je o něco rychlejší :).

Normální CD se dá převést desetinásobnou rychlostí, takže průměrně tak za pět minut (samozřejmě záleží na PC). Kromě jednoduchého používání (integrace do kontextového menu u souborů) nesmím také zapomenout na širokou podporu různých formátů, která se dá doinstalovat jednoduchým stažením a nainstalováním pluginu.

V základním programu je obsažen i konvertor do MP3, ale není zadarmo, takže je to jen třicetidenní trial. Ale to mi zas tak nevadí: Já potřebuju hlavně převést hudbu do mp4 (formát Nero AAC), který přehrává můj mobil (jo, přehrává i mp3, ale empéčtyřky jsou o něco menší - tak třetinové).

Zařazeno do kategorie medi@.

Předchozí: Nový design blogu

Následující: Školní film: První verze hotova!

Komentáře

Nikdo ještě nekomentoval. Buď máte fakt rychlou RSS čtečku, nebo jste právě přečetli něco, co nikomu nestojí ani za trochu snahy.

Přidat komentář

Jako heslo je to proto, že lze využít magic wand a odpověď se tak bude pamatovat.

Povolené tagy: b, i, q. Bez jakýchkoli atributů a řádně ukončené. URL se převádí automaticky.

Vyžadováno je pouze jméno (proto je zvýrazněné), text, kód (ten zadáváte jen s vypnutým JavaScriptem - jestli ho nevidíte, nemusíte se o něj starat. Poslední věc, kterou formulář vyžaduje, je stisknutí tlačítka Přidat.

* E-mail slouží především k načtení gravatarů. Zobrazovat se nebude.