První fotky a další

The Zero, neděle 6. 11. 2005 - 18:59

Tak jsem byl na srazu IW a prováděl zatěžkávací zkoušku mobilního telefonu :-). Přehrávání MP3 je imho kvalitní, rádio se dá chytit, jen trochu zlobí joystick při používání "landscape" módu - tj. mobil na šířku. Jde spíš o cvik.

Co fotky? Dva megapixely jsou už slušná výzbroj. Většinu fotek jsem fotil v místnosti se slabým umělým osvětlením, takže kvalita celkem nic moc. Těch pár, které jsem stihnul udělat na denním světle, vypadá dobře. Takže spokojenost.

Další pozitivní věcí je baterie. Když vezmu v úvahu, že nebyla nabitá na 100% a přesto vydržela hrát asi tři hodiny MP3, chvilku rádio a hlavně vyfotit přes 100 fotek a natočit 90 vteřin videa (dva filmečky), tak je to na čerstvou baterii docela slušný výkon. Když jsem dojel domů, byla nabitá na 4% ;-).

Nějaká negativa? Když zapojím mobil do USB, tak se začne hned nabíjet, což není úplně nejlepší. Snad to nějak půjde vypnout. Tři předem nahrané hry mi do oka nepadly. První je simulátor letání, ale ovládání mi moc nejde. Druhé je "puzzle", kde přehazujete čtverečky z nahranáho obrázku. Nic extra ;-). Poslední je tenis. Taky mě nezaujal. Budu si muset nahrát něco jiného :).

Zařazeno do kategorie Sony Ericsson.

Předchozí: SE K750i: První dojmy

Následující: Firefoxu je jeden rok

Komentáře

1. G2

07.11.2005 02:15:30

Nabijeni po pripojeni vypnout nejde. Delaji to vsechny SE a neda se s tim nic delat.

2. Lord AgEnT

07.11.2005 08:47:22

jn a co ti na tom vadí? Není nad to mít nabitý mobil :o)

3. The Zero

07.11.2005 15:01:13

AgEnT: Třeba to, že li-pol baterii nejde nabíjet nekonečněkrát...

4. Lord AgEnT

07.11.2005 16:43:48

aha, to sem nevedel; platí to i pro Li-Ion?

Přidat komentář

Jako heslo je to proto, že lze využít magic wand a odpověď se tak bude pamatovat.

Povolené tagy: b, i, q. Bez jakýchkoli atributů a řádně ukončené. URL se převádí automaticky.

Vyžadováno je pouze jméno (proto je zvýrazněné), text, kód (ten zadáváte jen s vypnutým JavaScriptem - jestli ho nevidíte, nemusíte se o něj starat. Poslední věc, kterou formulář vyžaduje, je stisknutí tlačítka Přidat.

* E-mail slouží především k načtení gravatarů. Zobrazovat se nebude.