Poslední týden (2)

The Zero, neděle 15. 10. 2006 - 00:11

Sliboval jsem tu, že napíšu něco o škole. Tak tak činím.

Je tam strašná nuda.

Cvičení ještě jakž takž jdou, to i dávám pozor, ale na přednáškách se člověk skutečně nudí. Ono poslouchat, jak se používá na unixech příkaz cd, opravdu není zábava - i když je tam tu a tam něco nového.

Zachraňuje to notebook - chvála lidstvu za tenhle vynález - společně se školní sítí, eduroamem. A taky "spolužáci" - tedy především ti ze skupiny 165, jejíž jsem členem. Bez nich by ten Quake nebyl nejlepší.

O bydlení jsem už psal, takže to mám z krku, jediné, co bych měl ještě přiblížit, je cestování (především metrem), ale děsivé zážitky postupně sbírám a publikovat je budu v knižním vydání, knihu s názvem "Tunel smrti" hledejte ve svém oblíbeném knihkupectví v sekci Horory - pouze pro starší 18 a mladší 65 let. Vzhledem k frekvenci nových zážitků a počtu kilometrů, které denně najezdím, ji možná stihnu vydat ještě před Vánoci.

Víkendy, které trávím doma (teď už druhý), probíhají zhruba tak, že v pátek přijedu, řeknu, co se dělo, odevzdám špinavé prádlo a jdu do pokoje. Rodina na víkend zmizí pryč a tak jsem doma sám s naší kočičkou. V neděli odpoledne zabalím a jedu domů.

PS: Pokud si někdo všimnul, že už asi měsíc nefungují stats u Last.fm, vím o tom, ale doufal jsem, že "se to spraví". Nějak se tomu nechce, takže ti budu muset opravit sám.

Zařazeno do kategorie Ústav.

Předchozí: IM dnešních dnů

Následující: Firefox a obnovení systému

Komentáře

1. Binus

22.10.2006 21:52:31

Zdarec, tak se školou máš zatim recht. Ale uvidíme co dál :)

Přidat komentář

Jako heslo je to proto, že lze využít magic wand a odpověď se tak bude pamatovat.

Povolené tagy: b, i, q. Bez jakýchkoli atributů a řádně ukončené. URL se převádí automaticky.

Vyžadováno je pouze jméno (proto je zvýrazněné), text, kód (ten zadáváte jen s vypnutým JavaScriptem - jestli ho nevidíte, nemusíte se o něj starat. Poslední věc, kterou formulář vyžaduje, je stisknutí tlačítka Přidat.

* E-mail slouží především k načtení gravatarů. Zobrazovat se nebude.