Odešla mi (asi) RAMka

The Zero, pátek 30. 12. 2005 - 21:49

Dneska začala taková malinkatá soukromá LAN party u kamaráda (Nemesis), a tak jsem začal balit počítač. Pěkně jsem jej uspal, odpojil, odvezl, zapojil, probudil a on nenastartoval. Tedy, přesněji řečeno, nastartoval, ale Windows se odmítly probudit s tím, že došlo k chybě při čtení. Tak ok, nejdřív panika, ale pak nabootování z instalačního CD oken, smazání hiberfil.sys a spuštění Windows bez problémů.

Nejdřív jsem se bál o pevný disk, ale jak Windows začaly startovat, příčina mi byla jasná: Při transportu nějak utrpěla jedna z dvou mých 256 MB pamětí...

Nejsmutnější na tom je, že nemůžu počítač otevřít (8 měsíců starý - s pečetí), do LOSANu kvůli tomu nepůjdu (naštěstí nehrajeme nic extrémně náročného) a stejně asi mají zavřeno. Prostě mám poslední dny smůlu a opravenou RAMku budu mít až příští rok :D.

Zařazeno do kategorie Nezařaditelné.

Předchozí: Den blbec

Následující: Jak dopadla miniLANparty

Komentáře

Nikdo ještě nekomentoval. Buď máte fakt rychlou RSS čtečku, nebo jste právě přečetli něco, co nikomu nestojí ani za trochu snahy.

Přidat komentář

Jako heslo je to proto, že lze využít magic wand a odpověď se tak bude pamatovat.

Povolené tagy: b, i, q. Bez jakýchkoli atributů a řádně ukončené. URL se převádí automaticky.

Vyžadováno je pouze jméno (proto je zvýrazněné), text, kód (ten zadáváte jen s vypnutým JavaScriptem - jestli ho nevidíte, nemusíte se o něj starat. Poslední věc, kterou formulář vyžaduje, je stisknutí tlačítka Přidat.

* E-mail slouží především k načtení gravatarů. Zobrazovat se nebude.