Nové železo, staré problémy

The Zero, čtvrtek 26. 1. 2006 - 22:15

Tak jsem si pořídil novou optickou mechaniku: LG GSA-4166B. Je to super, hlavně podpora LightScribe, ale má to jeden háček. Už se tomu ani nedivím, poslední dobou mi toho moc nefunguje.

Můj počítač odmítá detekovat druhou (starou) mechaniku. Nebo přesněji, on ji detekuje, ale Windows ji nepoberou. Zkoušel jsem pustit Danix, ale přece jen se v tom moc nevyznám, takže nevim, jestli to tam funguje - ale imho ne. Kde může být problém?

Asi bych mohl zmínit trochu zvláštní umístění mého disku na IDE, je na secondary kabelu s cable-detect. Mechaniky jsem zkoušel dát obě na primary (oba způsoby master/slave), teď to běží tak, že primary master je LG, secondary master DVD combo Teac a secondary slave disk Seagate. Asi to bude chtít proházet, ale jak xakru překecat Windows, aby našly obě mechaniky?

Zařazeno do kategorie Nezařaditelné.

Předchozí: Zázrak se nekonal (2)

Následující: Reinstall

Komentáře

1. The Zero

26.01.2006 23:25:19

Už to jede... blbě nastavený Windows... gr :-(

2. Lord AgEnT

27.01.2006 15:00:46

měl jsi zkusit pohled raněné srny, to na Widle zabírá ;)

Přidat komentář

Jako heslo je to proto, že lze využít magic wand a odpověď se tak bude pamatovat.

Povolené tagy: b, i, q. Bez jakýchkoli atributů a řádně ukončené. URL se převádí automaticky.

Vyžadováno je pouze jméno (proto je zvýrazněné), text, kód (ten zadáváte jen s vypnutým JavaScriptem - jestli ho nevidíte, nemusíte se o něj starat. Poslední věc, kterou formulář vyžaduje, je stisknutí tlačítka Přidat.

* E-mail slouží především k načtení gravatarů. Zobrazovat se nebude.