Nová verze RS Zero podruhé

The Zero, neděle 30. 10. 2005 - 01:50

Jako by toho nebylo dost, rozhodl jsem se RS Zero ještě trochu poupravit. Vzhledem k mým zkušenostem (žádným) to sice přidalo do konfiguračního souboru jednu položku, ale to se dá přežít.

SEO linky už neodkazují jen na jednotlivé zápisky, ale i na kategorie a návštěvní knihu (zčásti). U té se mi ještě nepodařilo vyřešit (a asi ani nepodaří), jak získat data z POST (protože se generuje 404 stránka, viz Upgrade blogu...). Kromě změny odkazů to přineslo i dvě pozitivní změny komentářům: Za prvé, zobrazuje se odkaz na komentovaný článek (textem odkazu je jak jinak než titulek). Za druhé, zmizely "tajné" komentáře - mohli jste totiž zadat libovolné id a zobrazila se odpovídající kniha.

Do budoucna už bych si snad jen mohl naprogramovat nějaký lepší editor zápisků, psát to v HTML mě už nebaví...

Zařazeno do kategorií O blogu, Webdesign.

Předchozí: Dobrý hosting

Následující: Blogovat v jiném jazyce?

Komentáře

Nikdo ještě nekomentoval. Buď máte fakt rychlou RSS čtečku, nebo jste právě přečetli něco, co nikomu nestojí ani za trochu snahy.

Přidat komentář

Jako heslo je to proto, že lze využít magic wand a odpověď se tak bude pamatovat.

Povolené tagy: b, i, q. Bez jakýchkoli atributů a řádně ukončené. URL se převádí automaticky.

Vyžadováno je pouze jméno (proto je zvýrazněné), text, kód (ten zadáváte jen s vypnutým JavaScriptem - jestli ho nevidíte, nemusíte se o něj starat. Poslední věc, kterou formulář vyžaduje, je stisknutí tlačítka Přidat.

* E-mail slouží především k načtení gravatarů. Zobrazovat se nebude.