Nestřílet!

Borek, neděle 19. 3. 2006 - 17:51

Tak dobrá. Zero napsal něco o historii jedné nuly ,tak já taky něco písnu.

Někdy v primě jsem začal chodit na počítačový kroužek, kde se ale hrály hlavně počítačové hry. Já osobně jsem hrál Warcrafta I, II, ale ostatní pařili hlavně Quaka II. Když jsem to párkrát zkusil, začalo mě to celkem bavit. Jako skin jsem si vybral takovýho chlápka s maskováním v obličeji.


Když jsem přemýšlel, co mu dám za jméno, řekl jsem si, že budu Rasič. Ale ostatní mě dost poráželi. Takže jsem se ze mne stal Rasič junior. Jak plynul čas, tak jsem se zlepšoval a přejmenoval jsem se tudíž na Rasiče seniora. To bylo asi tak v sextě. Pak nahrály nové skiny a já najednou získal spoustu nových jmen - každé patřilo k jinému skinu, podle toho, s kým jsem zrovna hrál v Team Deathmatchi. Namátkou jmenuju 5th Elementh, Alien, Zelenáč...

Ježne pak jsem objevil skin civilisty a bylo mi to jasný. Abych to trochu okořenil, zvolil jsem si jméno Don't fire!. Dvojka Don't fire! a The Zero se poměrně úspěšně umisťovala ve školní žebříčku.

Proto se mnou přešla tahle přezdívka i do Q3A. Pokusil jsem se ji prosadit i na LAN párty, ale ostatní nebyli zvyklí, že když mě zaměří, objeví se hláška "Don't fire!" a já získával strategické desetiny sekundy.


A Stonefist? Znáte Ultimu Online? Jestli ne, tak vám následující odstavce moc neřeknou. Začal jsem na Kelevaru a postupně vystřídal několik servrů, až jsem nějakou dobu zůstal na shardu Dark Paradise 2. Tam bylo na výběr několik ras a já si zvolil Kharruna, což je obr, který bojuje pěstmi. No a vhodnější jméno mě prostě nenapadlo...

Teď hraju na shardu Andaria, tam sice hraju za člověka, který se jmenuje Borek, ale nestěžuju si...

Zařazeno do kategorie Osobní.

Předchozí: Historie jedné nuly

Následující: Změnil jsem prohlížeč

Komentáře

1. The Zero

19.03.2006 20:48:58

Že se nestydíš! Už jsem to po tobě opravil, ale někdo by ti měl vysvětlil shodu podmětu s přísudkem! :-[

Přidat komentář

Jako heslo je to proto, že lze využít magic wand a odpověď se tak bude pamatovat.

Povolené tagy: b, i, q. Bez jakýchkoli atributů a řádně ukončené. URL se převádí automaticky.

Vyžadováno je pouze jméno (proto je zvýrazněné), text, kód (ten zadáváte jen s vypnutým JavaScriptem - jestli ho nevidíte, nemusíte se o něj starat. Poslední věc, kterou formulář vyžaduje, je stisknutí tlačítka Přidat.

* E-mail slouží především k načtení gravatarů. Zobrazovat se nebude.