Muka čekání

The Zero, čtvrtek 10. 5. 2007 - 17:11

Nesnáším čekání. Člověk stráví čekáním na něco spoustu času a nakonec to za to čekání třeba ani nestojí. Někdy se ovšem čeká na něco, co se má určitě někdy stát a mezitím se může dělat něco úplně jiného - neztrácí se tím žádný čas, a vypadá to, že v tom není žádný problém. Má to jeden zádrhel: Většinou je to čekání nekonečné.

Mně se to v poslední době týká hned několikrát. Už přes půl roku toužím po tom, abych si koupil nový mobil. Můj Sony Ericsson K750i sice není špatný kousek, ale já se do Sony Ericssonu W950i zamiloval hned, jak jsem jej zahlédl na stránkách SE. V tomto případě je problém evidentní, stačí se podívat na cenu, jenže problém není v tom, že bych na ten mobil neměl. Já jen už strašně dlouho čekám, až se sejdou peníze, jež jsem si už vydělal.

Druhá věc, která mě poslední dobou trápí, je hudba, především čekání na nové album od české skupiny Maya - Skrývaný. Naštěstí už by se teď mělo lisovat a snad tedy nebude trvat dlouho a objeví se na pultech. Kromě toho jsem ale včera zjistil, že E-Type chystá vydání nového singlu a také už dlouho nepředstavil nové album. Baracuda už má taky čtyři vlastní singly a album žádné. Konečně od posledního singlu Groove Coverage také nějaký čas uplynul...

Zařazeno do kategorií medi@, Sony Ericsson.

Předchozí: Úřady mě milují. Lidé asi ne...

Následující: Mám ho!

Komentáře

1. Borek

10.05.2007 21:23:19

Ty máš problémy...

2. mf

11.05.2007 22:38:22

Tak tak.. :D

3. Kirara-kun

11.05.2007 23:44:03

Zajdi si na Čekání na Godota, to je inspirativní.

4. Galerie

21.06.2007 14:36:12

Blahopřeji!!!!!!!!!!!!!!

Přidat komentář

Jako heslo je to proto, že lze využít magic wand a odpověď se tak bude pamatovat.

Povolené tagy: b, i, q. Bez jakýchkoli atributů a řádně ukončené. URL se převádí automaticky.

Vyžadováno je pouze jméno (proto je zvýrazněné), text, kód (ten zadáváte jen s vypnutým JavaScriptem - jestli ho nevidíte, nemusíte se o něj starat. Poslední věc, kterou formulář vyžaduje, je stisknutí tlačítka Přidat.

* E-mail slouží především k načtení gravatarů. Zobrazovat se nebude.