Miranda 0.5

The Zero, středa 2. 8. 2006 - 14:49

Po dlouhé době vyšla nová stabilní verze Mirandy a tak jsem se vesele vrhl na upgrade. Jenže ouha, ono to moc nefungovalo.

Doufaje, že všechno půjde bez problémů jako nightbuildy, nainstaloval jsem M 0.5, překopíroval do ní svůj profil a nastartoval. Víceméně všechno běželo, až na jeden menší detailek: clist_modern najednou nebyl kompatibilní a tak se mi okno nevykreslovalo zrovna nejlíp.

Nevadí, zkusil jsem nový profil a naimportovat kontakty a zprávy, ale komu by se to chtělo zase nastavovat? Nakopíroval jsem tedy zase všechny pluginy do složky plugins, zapnul... a vyskočila na mě hláška, že nejde spustit ani jeden contact list plugin, takže končíme.

Dneska mě Updater informoval o nové verzi clist_modern. Hurá, aktualizoval jsem ho (stále v nightbuildu #57), restartoval Mirandu a všude jsem místo textu měl čtverečky. No jo, Unicode build. Nádhera.

Naštěstí mě napadlo, že bych tenhle plugin mohl vyzkoušet v nula pětce, tak jsem ji spustil a zase na mě vyskočila známá zpráva. Kompletně jsem tedy novou verzi smazal, znovu nainstaloval, dal tam nový clist_modern a starý profil - a světe div se - ono to funguje!

Takže... kdy bude příští nová verze? Abych se mohl zase psychicky připravit na upgrade...

Zařazeno do kategorie internet.

Předchozí: Kinematograf

Následující: Mistrovství v PHP 5

Komentáře

Nikdo ještě nekomentoval. Buď máte fakt rychlou RSS čtečku, nebo jste právě přečetli něco, co nikomu nestojí ani za trochu snahy.

Přidat komentář

Jako heslo je to proto, že lze využít magic wand a odpověď se tak bude pamatovat.

Povolené tagy: b, i, q. Bez jakýchkoli atributů a řádně ukončené. URL se převádí automaticky.

Vyžadováno je pouze jméno (proto je zvýrazněné), text, kód (ten zadáváte jen s vypnutým JavaScriptem - jestli ho nevidíte, nemusíte se o něj starat. Poslední věc, kterou formulář vyžaduje, je stisknutí tlačítka Přidat.

* E-mail slouží především k načtení gravatarů. Zobrazovat se nebude.