Let's flame! Nebo raději ne?

The Zero, středa 8. 3. 2006 - 22:53

...aneb o éčcích (zdravá výživa?!), zpívání a ohrožených živočiších.

Občas se sám sobě divím. Chodím na blog Lorda AgEnTa a občas zavítám i k pár jeho přátelům. Proč to ale dělám, to nevím, protože jsou to zapřisáhlí Operáci a při pohledu na slůvku Firefox jim okamžitě naskakuje husí kůže. Když si chci zaflamovat, napíšu něco o Firefoxu na fórum online hry Insect World (Gimli, vidíš, jak ti tu dělám SEO, kua :D), protože to je po Operacesky.net a jednom blogu bašta Opery v ČR.

Proč místo toho neodebírám RSS třeba Acciho nebo Jasné páky, zůstává i pro mě záhadou. Ovšem když zajdu na "nelezte sem s ničím jiným než Operou"-blog, tak se nestačím divit. Naposled to bylo u SniperEda - jen jsem zíral: "Nesnáším FF", píše sám autor blogu.

Proč proboha? Protože je FF lepší než Opera? Protože je úspěšnější? Nebo co? Trochu mi to připomíná závistivé klučíky popisované na jednom blogu... Až na to, že ti klučíci mají používat Firefox.

Nebo snad proto, že ho všude všichni propagují? No a - to je systém dnešního světa - zvykejte si, lepší už to nebude.

Než mě začnete kamenovat: Na FF jsem přešel z Opery. Vím o čem mluvím. Ale Opera mi - narozdíl od Vás a Firefoxu - vůbec nevadí. Není zas o tolik horší než FF.

Zařazeno do kategorie Panda.

Předchozí: Extend Firefox má své vítěze

Následující: Blog: Konečně PHP 5?

Komentáře

1. Lord AgEnT

09.03.2006 15:26:16

:-) Mě se při pohledu na brokolici taky zvedá žaludek (to jako fakt) a někdo ji může na snídani, k obědu i večeři... :) Opera rulez a když né Opera, tak Firefox... A když ani to ne, tak odloučení od netu :P

2. SniperEd

10.03.2006 14:23:44

Myslím, že uvedu věc na pravou míru, alespoň s mým příkladem. Pod můj spot o Opeře někdo propagoval FF, takže jsem to chtěl zase jen zvrátit na stranu Opery. Je to prostě má věc, když podporuji Operu, tak nechci podporovat FF, protože nechci mazat komentář, abych nebyl nesnášen, tak se bráním útokem. :) Takže takhle, můj blog je místo mých názorů, můj názor na nejlepší internetovou zkušenost je Opera. ;)

3. The Zero

10.03.2006 14:46:05

[2] SniperEd V tom případě asi přestávám rozumět světu. Obrana Opery větou "Nesnáším FF"? Asi si přece jen k tomu psychologovi zajdu... :-D Ten komentář, na který jsi reagoval, zněl "Opera, FIREFOX GOGOGOGO". Ano, sice se propaguje FF, ale rozhodně nezatracuje Opera - tak, jak jsi to udělal ty (opačně). A o to jde. Jste (vy Operisti) netolerantní.

4. SniperEd

10.03.2006 16:15:36

Jako nástroj na zobrazování webového obsahuje je bohužel Opera nejlepší, takže tady v tvém článku o FF máš pravdu jen v jeho používanosti. Takže si teď i ty zaútočil na Operu, to znamená, že děláš něco, o čem sám píšeš, že je to zlé. Kousl si do velkého sousta.

5. SniperEd

10.03.2006 16:16:14

Edit: možná ne nejlepší, ale lepší než Firefox

6. The Zero

10.03.2006 16:36:44

"Jako nástroj na zobrazování webového obsahu" - co to znamená? Nechci se hádat, ale AFAIK ani jeden z nás nedokáže rozhodnout, který prohlížeč má lepší jádro. Každý má trochu jiné schopnosti a chyby, ale já si netroufám říct, které jádro je lepší. A co se týče ostatních funkcí, kde se dá srovnávat, aniž bych musel být expert přes webové technologie, tady u mě vyhrává Firefox. Proto je lepší.

7. SniperEd

10.03.2006 16:54:50

Je tam to slovíčko u tebe, končím, už se tady nestavím, zbytečná hádka ;)

Přidat komentář

Jako heslo je to proto, že lze využít magic wand a odpověď se tak bude pamatovat.

Povolené tagy: b, i, q. Bez jakýchkoli atributů a řádně ukončené. URL se převádí automaticky.

Vyžadováno je pouze jméno (proto je zvýrazněné), text, kód (ten zadáváte jen s vypnutým JavaScriptem - jestli ho nevidíte, nemusíte se o něj starat. Poslední věc, kterou formulář vyžaduje, je stisknutí tlačítka Přidat.

* E-mail slouží především k načtení gravatarů. Zobrazovat se nebude.