Last.fm: Konečně aktuální!

The Zero, neděle 18. 6. 2006 - 23:53

Není to zas až tak dávno, co jsem informoval, že jsem last.fm subscriber, protože se mi neupdatují statistiky.

To po dnešku není pravda! Po snad víc než dvou měsících se mi aktualizoval celkový žebříček. Na prvním místě jsou stále Ace of Base, hlavně díky tomu, že od nich mám 5,3 hodin hudby (hodně písniček mám sice 2x, ale to je detail...). Na druhém místě jsou Groove Coverage, protože naprosto "ujíždím" na jejich novém singlu 21st Century Digital Girl (24x poslechnuto za měsíc a půl, co ho mám, celkově 4. nejhranější písnička) (nejposlouchanější track - taky od GC - On The Radio (Club Mix) mám ve dvou různých verzích, díky tomu je první), třetí je Sylver a na čtvrtém místě je nováček Cascada, kvůli které jsem čekal na aktualizaci. Fakt, že mám jen jedno album (ona jich víc nemá :)))) a jeden singl, a přesto je na čtvrtém místě, svědčí o tom, jak moc se mi líbí :).

Jen tak mimochodem se mi zatím nepodařilo Borka přesvědčit, aby sepsal Songs of my heart, a ten můj seznam by potřeboval trochu aktualizovat, protože tam už chybí pár věcí, jako třeba Vinylshakerz - One Night In Bangkok :).

Zařazeno do kategorie medi@.

Předchozí: Učíme se používat Apache: Blokace IP

Následující: Převibrujme se!

Komentáře

1. Lord AgEnT

19.06.2006 08:22:04

Hej a víš že já už se dlouho odhodlávám k tomu ty songy sepsat taky? Už mám tři jisté, ještě najít pár chvilek času, abych si prošel své CD a jde se na to! :D

k nadpisům: mno, ok :D

Přidat komentář

Jako heslo je to proto, že lze využít magic wand a odpověď se tak bude pamatovat.

Povolené tagy: b, i, q. Bez jakýchkoli atributů a řádně ukončené. URL se převádí automaticky.

Vyžadováno je pouze jméno (proto je zvýrazněné), text, kód (ten zadáváte jen s vypnutým JavaScriptem - jestli ho nevidíte, nemusíte se o něj starat. Poslední věc, kterou formulář vyžaduje, je stisknutí tlačítka Přidat.

* E-mail slouží především k načtení gravatarů. Zobrazovat se nebude.