Konec FBI

The Zero, úterý 26. 4. 2005 - 20:53

Vážení uživatelé, dovolujeme si vás upozornit, že se bliží datum (1.5.2005) ukončení testovacího provozu vašeho účtu u nás. Pro prodloužení vašeho účtu je nutné provést objednávku a uhrazení některého z našich webhostingových balíčku. Objednávky je možné provádět v sekci objednávky po přihlášení do vašeho konta. Pro prodloužení vašeho účtu (*******) je nutné do 29.4.2005 uhradit objednávku tak aby byla připsána nejpozději k tomuto datu na náš účet, popř. do 30.4.2005 (možnost uhradit prostřednictvím Ebanky). 1.5.2005 budou neuhrazené účty deaktivovány z WWW a bude nabídnuto stažení jejich obsahu prostřednictvím FTP až do 8.5.2005 (v tuto dobu bude možné ještě účet aktivovat). 9.5.2005 budou účty smazány a uvolněny k nové registraci ostatním uživatelům. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na helpdesk@site.cz nebo na ICQ 210266431. S pozdravem, Provozovatelé - OS Reflex

Tolik k nabídce bezkonkurenčního freehostingu v českých zemích. Ještě že si hráči Cold War zaplatili doménu.

Zařazeno do kategorie internet.

Předchozí: Přírůstky do naší rodiny

Následující: WhatPulse TOP 10k

Komentáře

Nikdo ještě nekomentoval. Buď máte fakt rychlou RSS čtečku, nebo jste právě přečetli něco, co nikomu nestojí ani za trochu snahy.

Přidat komentář

Jako heslo je to proto, že lze využít magic wand a odpověď se tak bude pamatovat.

Povolené tagy: b, i, q. Bez jakýchkoli atributů a řádně ukončené. URL se převádí automaticky.

Vyžadováno je pouze jméno (proto je zvýrazněné), text, kód (ten zadáváte jen s vypnutým JavaScriptem - jestli ho nevidíte, nemusíte se o něj starat. Poslední věc, kterou formulář vyžaduje, je stisknutí tlačítka Přidat.

* E-mail slouží především k načtení gravatarů. Zobrazovat se nebude.