Každodenní tragédie

The Zero, úterý 10. 10. 2006 - 19:51

Jsem hodně závislý na Hlavním panelu ve Windows. To je taková ta spodní lišta, která obsahuje Nabídku Start, spuštěné programy atd. a již si někteří šílenci typu The Zero rozšiřují na dva řádky i na širokoúhlém monitoru.

V jednom řádku jsou spuštěné aplikace, v tom druhém pak Quick Launch, který obsahuje momentálně zhruba 40 ikonek. Na druhém řádku je pak ještě místo pro lištu na WMP, který se dá minimalizovat na hlavní panel. Šikovná věc.

Úplně napravo jsou pak tray ikonky a hodiny. Dvouřádkový panel pojme až tři ikonky nad sebou, což má výhodu v tom, že mám těch ikonek jen jeden sloupec (Miranda, připojení k síti, WhatPulse), maximálně dva (+Total Commander). Hodiny se tam také vejdou celé, tedy čas, jméno dne a datum pod sebou.

A nevěřili byste, jak dokáže člověku zkazit dojem z celého prostředí, když mu z hlavního panelu zmizí najednou datum přesně tak, jak se to stalo teď mně.

PS: Našla se moje myš. :)

PPS: Tento článek je jubilejní, dvoustý. (edit po dopsání)

Zařazeno do kategorie Nezařaditelné.

Předchozí: Nová myška - hurá :)

Následující: IM dnešních dnů

Komentáře

Nikdo ještě nekomentoval. Buď máte fakt rychlou RSS čtečku, nebo jste právě přečetli něco, co nikomu nestojí ani za trochu snahy.

Přidat komentář

Jako heslo je to proto, že lze využít magic wand a odpověď se tak bude pamatovat.

Povolené tagy: b, i, q. Bez jakýchkoli atributů a řádně ukončené. URL se převádí automaticky.

Vyžadováno je pouze jméno (proto je zvýrazněné), text, kód (ten zadáváte jen s vypnutým JavaScriptem - jestli ho nevidíte, nemusíte se o něj starat. Poslední věc, kterou formulář vyžaduje, je stisknutí tlačítka Přidat.

* E-mail slouží především k načtení gravatarů. Zobrazovat se nebude.