Jsem last.fm subscriber

The Zero, čtvrtek 25. 5. 2006 - 23:21

Ne že bych jim poslal peníze. Tedy, já bych jim je klidně poslal, kdybych jich měl přebytek, protože je to fajn služba. :)

Last.fm má v poslední době trochu problémy se servery, obzvláště pak s clusterem 4, na kterém se tak nějak zřejmě nachází můj profil, co jsem z toho pochopil.

No a na tomto serveru jsou lehce rozbité celkové statistiky. Můj "Overall chart", tedy celkový žebříček, se už přes měsíc neaktualizuje, takže tam ani nezahlédnete můj skvělý objev, Cascadu, která by se teď měla nacházet už v TOP 10.

Jako omluvu všem postiženým tak Last.fm přidělilo na měsíc status "subscriber", tedy vlastně sponzor, se všemi výhodami, které z toho plynou, plus přístup na last.fm beta, až to na začátku června spustí. Už se těším. :)

Zařazeno do kategorie internet.

Předchozí: A kde pracujete vy?

Následující: An Inconvenient Truth

Komentáře

Nikdo ještě nekomentoval. Buď máte fakt rychlou RSS čtečku, nebo jste právě přečetli něco, co nikomu nestojí ani za trochu snahy.

Přidat komentář

Jako heslo je to proto, že lze využít magic wand a odpověď se tak bude pamatovat.

Povolené tagy: b, i, q. Bez jakýchkoli atributů a řádně ukončené. URL se převádí automaticky.

Vyžadováno je pouze jméno (proto je zvýrazněné), text, kód (ten zadáváte jen s vypnutým JavaScriptem - jestli ho nevidíte, nemusíte se o něj starat. Poslední věc, kterou formulář vyžaduje, je stisknutí tlačítka Přidat.

* E-mail slouží především k načtení gravatarů. Zobrazovat se nebude.