Jaro je tu

The Zero, sobota 7. 4. 2007 - 13:01

Přišel letní čas, zima skončila dřív, než začala a už je tu jaro. Nedá se ovšem vystihnout lépe, než to dokázal jeden hráč Cold War, SmithF. S jeho povolením publikuji úžasný příběh jara 07.

Přátelé, musím vám říct - jaro už je tu!!
Jak jsem na to přišel? Inu, stala se mi včera odpoledne taková zajímavá příhoda:

Flákal jsem se na netu na spřátelené fakultě v "Krmítku" u jednoho stolu, už jsem pomalu končil, když přišla jedna slečna - celkem sličná blondýna, tak o 3 roky starší - a prý jestli si může přisednout. Říkám samo, koukl okolo a vážně už bylo celkem plno.. Vytáhla si notebook a jala si přidat k surferskému kroužku.. Ale jak říkám, skoro jsem už neměl co dělat, tak jsem na jisté onlajnovce dokončoval odehrávku pomaleji než obvykle - ženské za vším vidí záměr, kdybych se zvedl hned po jejím příchodu, bude si myslet, že jí tím chci něco naznačit, však je znáte.. Proto nevěřím ničemu, co krvácí 3 dny a neumře..

No tak jsem se sbalil asi po sedmi až osmi minutách a šel jsem na nádr (=hlavní nádraží) na šalinu (=tramvaj).. Nějak jsem se neměl k tomu, spěchat na privát za studiem, tak jsem si ještě pokecal s člověkem, neodbytně nabízejícím "nový úžasný mobilní tarif, se kterým ušetřím spousty peněz", a v klidu přišel čekat na šalinu.. Na nástupišti hrozný frmol, takových lidí a mnou vyhlížené číslo ne a ne přijet... Mno když jsem se dočkal a byl masou lidí dotlačen do tramvaje, hádejte, koho jsem uviděl? Onu slečnu..

Párkrát jsem zamrkal, abych vyloučil deja vu (chyby v Matrixu nemám rád) a nastartoval program "pravděpodobnost" v tom pomalém procesoru zvaném mozek.. Jaká je šance, že mohla surfovat na netu jen 8-15 minut? Celkem slušná, každý není závislák jako já.. Jaká je pravděpodobnost, že už má po škole a jede taky na nějaký privát? Celkem slušná, bylo dost hodin.. Pravděpodobnost, že půjde na nádr čekat na odvoz? Ujde.. Že půjde stejnou tramvají stejným směrem? Už celkem mizivá.. Začínal jsem docházet k závěru, že Kritix kecal, co se týče slov, použitých na mou stranu, když si mě všimla a mírně se pousmála.. V rychlosti jsem si ještě spočítal, že pojedu až na konečnou nějakých 12 zastávek a že tam vlastně kromě mě nikdo nebydlí, čili jestli vystoupí taky tam, rozhodně to není náhoda..

Tak jsem se dál věnovat v duchu taktikám a strategiím v onlinovkách, ale s každou uplynuvší zastávkou jsem začínal dostávat zajímavé myšlenky.. Dokonce, když jsem byl davem lidí v jedné zastávce vytlačen ven a hned se zase vrátil, hodila po mě zvídavým pohledem.. Už jen tři zastávky, teď už jedeme k předposlední, stále tu je, už jsem dávno jen přemýšlel, nakolik odpovídá mým představám o pěkné slečně, přičemž jsem pokaždé došel k závěru, že dostatečně.. Předposlední zastávka se kvapem blíží, už je tu, slečna se zvedá, vystupuje, chvíli se zmateně rozhlíží a nakonec padne do náruče postaršímu svalovci..

Hmm, tak dneska ti bude muset stačit zas jen CS, poslední díl South Parku a 50 stran histologie..

Zařazeno do kategorie Nezařaditelné.

Předchozí: Nové útoky na Cold War

Následující: WhatPulse: Top 2K

Komentáře

1. Lord AgEnT

07.04.2007 15:25:02

Sakra, to by mě taky naštvalo :)

Přidat komentář

Jako heslo je to proto, že lze využít magic wand a odpověď se tak bude pamatovat.

Povolené tagy: b, i, q. Bez jakýchkoli atributů a řádně ukončené. URL se převádí automaticky.

Vyžadováno je pouze jméno (proto je zvýrazněné), text, kód (ten zadáváte jen s vypnutým JavaScriptem - jestli ho nevidíte, nemusíte se o něj starat. Poslední věc, kterou formulář vyžaduje, je stisknutí tlačítka Přidat.

* E-mail slouží především k načtení gravatarů. Zobrazovat se nebude.