Jako šílenec

The Zero, neděle 11. 6. 2006 - 01:49

Udělal jsem si obrovskou radost. Vlastně jsem si udělal takovou radost, že jsem v půl druhé ráno prostě musel napsat jedinému online člověku z kontaktů v Mirandě. Jako šílenec.

A proč? Ono ve skutečnosti o moc nejde. Jen se mi podařilo dokončit jednu "vychytávku" do online hry Cold War. Vychytávku, která mi usnadní další vývoj a hlavně bude mít neuvěřitelnou možnost nasazení. Říkám tomu systém modifikátorů hry a jméno mluví za vše. Modifikuje to hru :D.

Nutno dodat, že celý systém už fungoval, jen jsem se teď po devíti měsících podíval na zdrojáky a zjistil jsem, že tomu moc nerozumím to není nejlépe řešené.

Ale druhá generace je už téměř dokonalá :). Teď už jen přestat se přiblble usmívat a propojit to kompletně s hrou. Třeba ze mě jednou bude normální člověk.

Zařazeno do kategorie Webdesign.

Předchozí: Papíry na hlavu

Následující: Kde nakupovat

Komentáře

Nikdo ještě nekomentoval. Buď máte fakt rychlou RSS čtečku, nebo jste právě přečetli něco, co nikomu nestojí ani za trochu snahy.

Přidat komentář

Jako heslo je to proto, že lze využít magic wand a odpověď se tak bude pamatovat.

Povolené tagy: b, i, q. Bez jakýchkoli atributů a řádně ukončené. URL se převádí automaticky.

Vyžadováno je pouze jméno (proto je zvýrazněné), text, kód (ten zadáváte jen s vypnutým JavaScriptem - jestli ho nevidíte, nemusíte se o něj starat. Poslední věc, kterou formulář vyžaduje, je stisknutí tlačítka Přidat.

* E-mail slouží především k načtení gravatarů. Zobrazovat se nebude.