Jak to bylo s Borkem ve skutečnosti

The Zero, úterý 14. 3. 2006 - 17:13

Ještě jeden článeček o novém autorovi, je to přece obrovská událost ;).

Když jsem Borkovi poprvé řekl, že můj blog má vlastní WYSIWYG editor, hned zbystřel. Je totiž (stejně jako každý správný začínající programátor) sice plný chuti něco se naučit, ale taky tak (jako každý.. a tak dále) strašně líný (poznámka: podle toho jsem asi začínající programátor i já) a WYSIWYG editor vždycky chtěl :D. Ve chvíli, kdy sekci Přidat článek v administraci viděl "live", zařval "Nááááájs! To chci taky!" a během následující minuty se odehrálo několik víceméně souvisejících událostí, které měly za následek změnu mé polohy (ze židle na zem) a taky změnu jeho polohy, zvláště pak rukou (ze stolu na můj krk).

"Jestli okamžitě nebudu moci blogovat s tebou, tak tě zabiju!" - no a co jsem měl dělat, ještě mám v plánu pár akcí, a nechci si je nechat ujít (namátkou návštěva jednoho obchodu s oblečením, jednoho obchodu s něčím kovovým, návštěva banky, návštěva Viktora K. a tak).

Takže od té doby budeme asi psát dva. Borkovo původní nadšení sice trochu začíná vyprchávat (s Wordem si nikdy moc nerozuměli a ty ikonky v editoru jsou tak nějak Word-like), takže toho asi napíše méně než já, ale už se stalo a něco bude muset psát ;).


PS: Borek bude tvrdit, že tohle není pravda, nevěřte mu :).

Zařazeno do kategorií O blogu, Osobní.

Předchozí: Borek? Co to je?

Následující: Alias

Komentáře

1. Borek

14.03.2006 17:27:08

To není pravda!!!!

2. Bugsle

14.03.2006 18:43:04

Tvrzení proti tvrzení. No, vidim to na Seycheli. Oba. :-D

Přidat komentář

Jako heslo je to proto, že lze využít magic wand a odpověď se tak bude pamatovat.

Povolené tagy: b, i, q. Bez jakýchkoli atributů a řádně ukončené. URL se převádí automaticky.

Vyžadováno je pouze jméno (proto je zvýrazněné), text, kód (ten zadáváte jen s vypnutým JavaScriptem - jestli ho nevidíte, nemusíte se o něj starat. Poslední věc, kterou formulář vyžaduje, je stisknutí tlačítka Přidat.

* E-mail slouží především k načtení gravatarů. Zobrazovat se nebude.