Hrajeme jen to nejnovější

The Zero, úterý 25. 7. 2006 - 19:44

Dneska jsem si cestou k babičce zalít kytky řekl, že bych mohl výjimečně oželet hudební produkci formátu mp3 (vlastně mp4) a místo toho zapnout v mobilu rádio.

Pustil jsem si již dříve nastavené místní cool rádio North music. Hned po pěti minutách reklam zazněl slogan "Hrajeme to nejnovější" a pak už do mě sluchátka prala skutečně to nejnovější, co bylo k dispozici.

Jako první to byla "super novinka" od Shakiry - Hips don't lie. Ne že by to bylo nejnovější, ale je to super, ne? Následovala Mary J. Blige, nějaký singl, který jsem ještě neslyšel, takže si pro jistotu nepamatuju ani jméno. Ale asi něco novějšího - skutečně.

Abych se ale necítil trapně, že neznám pecky, které rádio hraje, na řadu přišla poměrně nová věc od Natashi(y?) Bedingfield - These Words. Přehlídku novinek poté doplnili Ready Kirken (ah, ta paměť...) a když následně zazněla první slova Jenny From The Block, už jsem to nevydržel a "přeladil" na soundtrack k UT 2004.

Takže až bude mít někdo chuť na novinky, nalaďte si taky 95,2...

Zařazeno do kategorie medi@.

Předchozí: Deníček programátora

Následující: Kinematograf

Komentáře

1. Lord AgEnT

25.07.2006 20:10:34

To mi připomíná slogan jednoho nejmenovaného rádia Čas "Hrajeme jenom česky" a buď následuje anglická nebo slovenská písnička :D

Přidat komentář

Jako heslo je to proto, že lze využít magic wand a odpověď se tak bude pamatovat.

Povolené tagy: b, i, q. Bez jakýchkoli atributů a řádně ukončené. URL se převádí automaticky.

Vyžadováno je pouze jméno (proto je zvýrazněné), text, kód (ten zadáváte jen s vypnutým JavaScriptem - jestli ho nevidíte, nemusíte se o něj starat. Poslední věc, kterou formulář vyžaduje, je stisknutí tlačítka Přidat.

* E-mail slouží především k načtení gravatarů. Zobrazovat se nebude.