Historie jedné nuly

The Zero, sobota 18. 3. 2006 - 17:45

Byl jsem zasažen šípem dalšího bloggerského řetězu. Lord AgEnT mi předal štafetu a tak budu asi muset něco napsat. I když mám pocit, že už jsem o původu svého nicku psal asi xkrát.

Na začátku v tom byl pěknej bordel. Už si to pořádně ani nepamatuju. Ve škole jsme hrávali Quake II a během těch pěti let jsem vyměnil několik nicků jen na tuhle hru (vzpomínám si na S.Qua.D.R.A., Cora Newman a pár minoritních, které jsem používal, když jsem nechtěl, aby se vědělo, kdo poráží své okolí :) - třeba Fallen Angel, což se projevilo i ve výběru modelu v Quake III: Arena - dřív jsem hrál za Uriel, teď už ne, teď je to Hunter/Harpy). Paralelně s tím existoval především Axelin, který vznikl především jako nick pro Dračí doupě.

Celkově jsem pro Q2 vystřídal minimálně pět různých "hlavních" jmen, prostě jsem se nemohl rozhodnout. Ve chvíli, kdy to vypadalo, že by se mohly začít pořádat nějaké turnaje, ovšem bylo jasné, že to chce nějaký nick natrvalo.

Mám celkem rád ironii (někteří by mohli vyprávět) a to se mi stalo osudným. The Zero vznikl v době, kdy jsme společně s Borkem už neměli v Q2 konkurenci (jakkoli je to neskromné tvrzení, je to pravda) a mladší protihráči se vyžívali ve jménech typu Killer, Rasic senior (OK, takhle si říkal Borek ;)) apod. Prostě největší maséři.

Tak jsem si začal říkat The Zero. A stylem Veni, vidi, vici jsme s Borkem alias Don't fire! poráželi všechny ty Killery. Ne že by jim to nějak vadilo, třetí místo je přece taky fajn - aspoň myslím, že takhle to brali. V tu dobu jsem se taky začal trochu víc pohybovat na netu a hlavně jsem se jako The Zero podepsal pod Cold War, takže bylo rozhodnuto.

Myslím, že něco podobného by mohl sepsat i Borek alias Don't fire - původ to má stejný. Ale třeba prozradí tajemného Stonefista...

Zařazeno do kategorie Osobní.

Předchozí: Accuracy Challenge: Nový osobní rekord

Následující: Nestřílet!

Komentáře

Nikdo ještě nekomentoval. Buď máte fakt rychlou RSS čtečku, nebo jste právě přečetli něco, co nikomu nestojí ani za trochu snahy.

Přidat komentář

Jako heslo je to proto, že lze využít magic wand a odpověď se tak bude pamatovat.

Povolené tagy: b, i, q. Bez jakýchkoli atributů a řádně ukončené. URL se převádí automaticky.

Vyžadováno je pouze jméno (proto je zvýrazněné), text, kód (ten zadáváte jen s vypnutým JavaScriptem - jestli ho nevidíte, nemusíte se o něj starat. Poslední věc, kterou formulář vyžaduje, je stisknutí tlačítka Přidat.

* E-mail slouží především k načtení gravatarů. Zobrazovat se nebude.