Friendly-user přístup naší MHD

Borek, čtvrtek 16. 3. 2006 - 17:03

Včera jsem jel domů od své slečny a stala se mi zvláštní věc. Naše MHD má friendly-user přístup.

Nejdřív vám objasním situaci:

Poslední autobus mi jede z města v 23:05 a abych ho stihl, musím chytit trolejbus, který jede v 22:45 a do města jede 16 minut. Další autobus domů mi jede až v 1:52, takže to prostě musím stihnout.

Co se vlastně stalo:

Měl jsem trochu zpoždění (jako tradičně jsem dobíhal na zastávku) a než jsem tam doběhl, slyším projíždět nějaký trolejbus. "To jede určitě na konečnou, aby se otočil", řekl jsem si. "Určitě bude mít jako obykle zpoždění."


Na zastávku jsem doběhl (22:45) a začal se vydýchávat. Jenže když jsem se vydýchal (22:50), pořád nic nejelo. Začal jsem si oprávněně nadávat, že jsem nevyrazil dřív. Ve 22:55 jsem se na to vykašlal, sedl si na lavičku a začal číst, s tím, že další trolejbus jede v 23:04.


Po chvíli zaslechnu trolejbus, kouknu na hodinky(23:01) a divím se, že jede tak brzo. Nastoupím předními dveřmi a kouknu se na takovou malou krabičku a tam jsem to uviděl: Zpoždění 15 minut!

Do města jsem dorazil v 23:10 a bylo mi jasné, že není šance, že bych to stihl. Ale stejně jsem pro jistotu zkontroloval zastávku, kolem které jsem projížděl a na které mi staví autobus. Bylo tam nějak moc autobusů a jeden z nich byl můj!!!

Cely šťastný jsem dosprintoval na zastávku, udělal prosebný posunek na řidiče, aby mi otevřel, a odjel domů...

Oni na mě počkali!!!

Zařazeno do kategorie Nezařaditelné.

Předchozí: Alias

Následující: Nástrahy cestování

Komentáře

1. Lord AgEnT

16.03.2006 17:21:13

No, to nám dřív končívaly taneční v 19:30 (ofic.) a trajfl jel 19:33 tuším... samozřejmě, málokdy jsme skončili přesně a tak jsem vždycky běželi na zastávku. Jednou to bylo tak tak, ale někteří už to nestihli, tak běželi na další. Jejich kamos si stoupl do dveří, aby na ně počkala (ženská), ta mu hned začala nadávat a že prý ještě chodíme z hospody :D To mě fakt dostalo :)

Přidat komentář

Jako heslo je to proto, že lze využít magic wand a odpověď se tak bude pamatovat.

Povolené tagy: b, i, q. Bez jakýchkoli atributů a řádně ukončené. URL se převádí automaticky.

Vyžadováno je pouze jméno (proto je zvýrazněné), text, kód (ten zadáváte jen s vypnutým JavaScriptem - jestli ho nevidíte, nemusíte se o něj starat. Poslední věc, kterou formulář vyžaduje, je stisknutí tlačítka Přidat.

* E-mail slouží především k načtení gravatarů. Zobrazovat se nebude.