Firefox a obnovení systému

The Zero, neděle 15. 10. 2006 - 20:28

Obnovení systému je celkem zajímavá fíčura Windows XP. Netřeba představovat, kdyby někdo neznal, bude to v nápovědě i v Googlu.

Ve čtvrtek jsem byl nucen tuto funkci použít, protože se mi (sám, fakt) rozbil hlavní panel Windows - zmizela mi lišta s tray ikonami. Docela smůla. Nepodařilo se mi ji znovu zobrazit, netušim proč, ale asi jsem neměl tolikrát ukončovat proces explorer.exe :

Každopádně - až někdy budete provádět obnovení systému, zálohujte si svůj Firefoxí profil - protože Win XP se ten profil asi nelíbí. Já jsem přišel jen o pár rozšíření - tedy doufám, že jen o ně. Asi taky i o cookies.

Ovšem zvláštní je, že z rozšíření zmizelo třeba Sage, které jsem měl instalované trochu déle, než 6 dnů, o které jsem systém vracel. Takže rada zní jednoduše: Zálohovat se vyplatí ;)

(Co se stalo s profilem Opery, to nevím, ale asi nic, protože ji nepoužívám - ale dost možná by byly problémy stejné, tak si ty komentáře nechte, díky :P)

Zařazeno do kategorie Panda.

Předchozí: Poslední týden (2)

Následující: WMP 11 beta 2

Komentáře

1. Lord AgEnT

15.10.2006 21:18:23

Jo jo, zálohovat se vyplatí... viz mé zjištění po reinstalu systému :P

Přidat komentář

Jako heslo je to proto, že lze využít magic wand a odpověď se tak bude pamatovat.

Povolené tagy: b, i, q. Bez jakýchkoli atributů a řádně ukončené. URL se převádí automaticky.

Vyžadováno je pouze jméno (proto je zvýrazněné), text, kód (ten zadáváte jen s vypnutým JavaScriptem - jestli ho nevidíte, nemusíte se o něj starat. Poslední věc, kterou formulář vyžaduje, je stisknutí tlačítka Přidat.

* E-mail slouží především k načtení gravatarů. Zobrazovat se nebude.