Filmové léto skončilo

The Zero, čtvrtek 11. 9. 2008 - 02:02

Léto je téměř za námi a prázdniny, během kterých jsem stihl jít do kina jenom 6x (já vím!), taky. Teda aspoň pro někoho, já se budu flákat ještě přes tři týdny :). Na začátku léta jsem ale napsal, co mě ještě čeká za filmy, a teď nastal čas je opět zhodnotit.

The Incredible Hulk / Neuvěřitelný Hulk

Hodnocení: 7/10

Proč: Na začátku to vypadá slibně, baví vás to a po úvodní akci čekáte, kdy to na vás zase vybalí. Čekáte půlku filmu. To už nezachrání ani mlátička dvou obrů, ani když je jeden zelený a dobrý a mlátí šedého svalnatějšího jak to jen jde.

The Dark Knight / Temný rytíř 

Hodnocení: 9.5/10

Proč: Poprvé jsem použil půlku, protože fakt nevim. Musím se tedy přiznat, že jsem Batman Begins (prequel k The Dark Knight) neviděl, takže slovy spolubydlícího to nemůžu pochopit. Je fakt, že až na jednu špatnou animaci helikoptéry a špatné české titulky (140 against, 396 for = 140 pro, 396 proti, prý) nemám tomu co vytknout. Ale že by to bylo lepší než Shawshank Redemption? Ale jděte.

WALL-E / VALL-I

Hodnocení: 9/10

Ano, ano! Pixar animovaný souboj léta s Dreamworks vyhrává na plné čáře. Ti roboti jsou do sebe tak zamilovaní, až vás to fakt dojme. Lidstvo na Axiomu taky stojí za to. A ačkoli nikoho ze sálu do nemocnice kvůli protržené bránici neodvezli, WALL-E umí i pobavit. Co víc si přát.

Hellboy 2: The Golden Army / Hellboy 2: Zlatá armáda

Hodnocení: 7/10

No nevím. První Hellboy byl asi lepší. Přišlo mi, že zatímco první díl měl svůj vlastní zajímavý styl, dvojka jen vzala postavy, dvakrát zopakovala jejich vlastnosti a přidala třikrát víc nepřátel. Až se v nich Red ztrácí. A to je škoda. Plus toho ducha si fakt mohli odpustit, ten mě vážně nebavil.

Na Mumii jsem nakonec nešel a podle reakcí jsem udělal dobře. Stejně tak jsem ignoroval Brendana Frasera i v Cestě do středu Země i přes pěkný trailer. Z dalších trailerů a reklam zaujalo:

Zařazeno do kategorie medi@.

Předchozí: Malá filmová přehlídka

Následující: Dnes ve stylu let devadesátých

Komentáře

1. Scotty

11.09.2008 14:14:00

avatarCo že to vlastně studuješ?

2. The Zero

11.09.2008 23:16:22

[1] Scotty To samý co ty, tj. FEL, akorát STM, ne EaI. Proč? :)

3. Scotty

11.09.2008 23:27:10

avatarAbych věděl, koho pak mám otravovat s informacema o studiu :) (vtip)

Přidat komentář

Jako heslo je to proto, že lze využít magic wand a odpověď se tak bude pamatovat.

Povolené tagy: b, i, q. Bez jakýchkoli atributů a řádně ukončené. URL se převádí automaticky.

Vyžadováno je pouze jméno (proto je zvýrazněné), text, kód (ten zadáváte jen s vypnutým JavaScriptem - jestli ho nevidíte, nemusíte se o něj starat. Poslední věc, kterou formulář vyžaduje, je stisknutí tlačítka Přidat.

* E-mail slouží především k načtení gravatarů. Zobrazovat se nebude.