Extend Firefox má své vítěze

The Zero, středa 8. 3. 2006 - 14:43

Původně jsem chtěl napsat jen komentář na článek u Jirky Macicha, ale v průběhu psaní jsem zjistil, že by můj komentář byl snad ještě delší než komentovaný text, takže volím tuto formu.

Kdo vyhrál?

Ono nešlo o vyloženě nejlepší rozšíření. Byli tři kategorie, tři výherci, víc níže.

Web Developer Toolbar si vítězství zaslouží. Aktuální verze 1.0.2 už je opravdu propracovaná a opravdu užitečná. Vítěz v kategorii nejlepší aktualizované rozšíření.

Reveal se jeví jako zajímavý nápad, ale protože historii moc nepoužívám, tak je to pro mě zbytečné rozšíření. Toto rozšíření je nejlepším novým.

Firefox Showcase získalo cenu za nejlépe využívané funkce nové pro Firefox 1.5.

Další výherci

Na stránce s výsledky Extend Firefox máte seznam všech výherců.

Z těch "Best in Class" rozšíření mám zkušenost se všemi aktualizovanými rozšířeními, jsou fajn, ale jedině ScrapBook přežil, ostatní jsem už zavrhl. Z nových jsem zkoušel jen Viamatic Foxpose, skvělý nápad (taky je to Most Innovative), ale já se to nenaučil používat.

Shrňme to!

Velice mě mrzí, že se mezi vítěze nedostal Giorgio Maone - je to totiž autor dvou nejstahovanějších rozšíření - FlashGot a NoScript. Obě používám.

Jirkou zmíněný Tab Mix Plus by si taky nějaké ocenění zasloužil, AdBlock (Plus) už tak ne. Podle toho, co vím, to je sice velmi používané rozšíření, ale zdrojový kód nic moc a taky je trochu bordel ve vývoji - o rozšíření se stará už třetí autor. Nejdřív to byl AdBlock, pak AdBlock Plus a teď AdBlock Plus Reloaded. Co bude příště?

Zařazeno do kategorie Panda.

Předchozí: To je on! Chyťte ho!

Následující: Let's flame! Nebo raději ne?

Komentáře

1. Bugsle

08.03.2006 16:09:24

Adblock plus revolution! :-D

Přidat komentář

Jako heslo je to proto, že lze využít magic wand a odpověď se tak bude pamatovat.

Povolené tagy: b, i, q. Bez jakýchkoli atributů a řádně ukončené. URL se převádí automaticky.

Vyžadováno je pouze jméno (proto je zvýrazněné), text, kód (ten zadáváte jen s vypnutým JavaScriptem - jestli ho nevidíte, nemusíte se o něj starat. Poslední věc, kterou formulář vyžaduje, je stisknutí tlačítka Přidat.

* E-mail slouží především k načtení gravatarů. Zobrazovat se nebude.