Epizody

The Zero, čtvrtek 25. 9. 2008 - 01:12

Tak je konečně tady. Začala seriálová sezóna. A teď nemyslím TV "Seriály se stejnými herci celý den" Nova, ale především americkou CBS. Je to tak, je tu HIMYM i Big Bang!

Malá epizodka předem

V ono slavné pondělí 22. 9. kromě obou zmíněných sitcomů nastartovala i třetí sezóna seriálu Heroes. První řada byla naprosto úchvatná a pokaždé jsem celý týden napjatě čekal, co bude dál. Druhá sezóna už byla děsně nudná a těžko říct, jestli seriálu zkrácení na půlku kvůli stávce scénáristů pomohlo, nebo naopak ublížilo, protože se pak pokusili narvat všechno do těch málo dílů.

Tak jako tak, Heroes začali rovnou dvěma díly. Nebyl to ale žádný zázrak, a tak přemýšlím, jestli jim ještě dát šanci, nebo to vzdát. Myslím ale, že to tvůrci přehnali s cestováním časem, a tak bude jednodušší, když i já tento seriál vymažu ze své přítomnosti.

Big Bang, How I Met Your Mother

Za poslední dva týdny byl jeden opravdu krásný den, kdy bylo hezky. Bylo to tohle úterý. A proto jsem neváhal, využil počasí a proseděl jsem celé odpoledne s přáteli u seriálů. Stálo to za to.

Druhá, respektive čtvrtá sezóna mý oblíbených sitcomů je tu a obě opět nasadily laťku opravdu vysoko. Sheldon je ještě víc mimo než kdy byl, Ted je do Stelly čím dál tím větší blázen a s Barneym je zase sranda. Dost možná víc než kdy jindy. :)

S dílem "Do I Know You?" se rozjela mezi mnou a přáteli také zajímavá diskuse ohledně HIMYMu - je už Stella ta správná? Je to "matka"? Mně tedy nikdo nepřesvědčí a stále si trvám na tom, že není, ale ne každý můj názor sdílí (pro Vaši informaci, zmínku o matce ve dni sv. Patrika a Stellinu poznámku o jediné party za celý rok neberu jako fikanou poznámku a spoiler pro všímavé diváky, ale jako naprosto jednoznačný důkaz toho, že Stella to nebude ;)).

Tropic Thunder

Od seriálů zpět do kina. Byl jsem na Tropic Thunder (Tropická bouře). Nedělejte tu samou chybu jako já a nezabíjejte dvě hodiny svého drahocenného života sledováním téhle kraviny. Fakt to za to nestojí. Všechny vtipné scény jste viděli v traileru. Jediné, co ještě stojí za to, jsou úvodní upoutávky na filmy jednotlivých hrdinů filmu. Pak už jenom zaraženě sedíte v kině a přemýšlíte, na co jste to proboha šli.

Hodnocení: 4/10. Bod za trailery, bod za Stillera v džungli, bod za závěrečnou scénu. Ještě jeden za občasné vtipy. Nejhorší film, co jsem od Superbad viděl.

Zařazeno do kategorie medi@.

Předchozí: Dnes ve stylu let devadesátých

Následující: Nástrahy přírody

Komentáře

1. emef

25.09.2008 21:38:21

Budu muset začít s Big Bangem.. :)
Protože Prison je taky už slabota a zbytečný natahování, Dexter taky zeslábnul, Heroes jsem ještě neviděl, ale po druhý sérii se obávám nejhoršího..
Barney ale nikdy nezklame.. ;)

2. Lord AgEnT

27.09.2008 12:51:38

avatarDíky, díky, bez tebe bych rpošvihl nové díly Heroes! ;) Matku a BBT jsem vedel, ze bude, ale Heroes ne.

3. gRis>>

05.10.2008 23:40:20

Když už jsi nakous tu Novu, trošku mě mrzí, že nejede tvůj TV program. Budeš s tm někdy něco dělat, nebo na to už kašleš?

4. The Zero

12.10.2008 16:08:10

[3] gRis>> Konečně opraveno.

Přidat komentář

Jako heslo je to proto, že lze využít magic wand a odpověď se tak bude pamatovat.

Povolené tagy: b, i, q. Bez jakýchkoli atributů a řádně ukončené. URL se převádí automaticky.

Vyžadováno je pouze jméno (proto je zvýrazněné), text, kód (ten zadáváte jen s vypnutým JavaScriptem - jestli ho nevidíte, nemusíte se o něj starat. Poslední věc, kterou formulář vyžaduje, je stisknutí tlačítka Přidat.

* E-mail slouží především k načtení gravatarů. Zobrazovat se nebude.