Do školy jedině s kreditkou

The Zero, středa 1. 3. 2006 - 18:15

Nebo, abych byl přesnější, s magnetickou kartu. Naše supermoderní gymnázium totiž sužují návštěvy nezvaných hostů. Někteří si jdou jen pro kafe do automatu, jiní na oběd, ale tu a tam se najde někdo, komu by v dobách dávno před počátkem existence školy sekali ruce.

Takže máme vchod zamknutý a dá se otevřít pouze pomocí magnetické karty. Protože systém funguje od pondělí (a to byly ještě otevřené vedlejší dveře, takže stejně většina lidí prošla jinudy), tak se spoustě lidí ještě nedaří otevřít dveře na první pokus.

Myslel jsem, že k ním patřím taky. Dneska jsem přicházel do ústavu 4 minuty před zvoněním, což je jeden z nejlepších (rozuměj nejvčasnějších) letošních příchodů, tak jsem si chtěl ten strojek pořádně vyzkoušet. K mému velkému zklamání jsem přišel, mávnul kartou, dveře cvakly a bylo otevřeno. Dost možná to bylo nejrychlejší otevření dveří za celý den :D

Čipová karta

Zařazeno do kategorie Ústav.

Předchozí: Neviděli jste tenhle design?

Následující: Fajn hokej

Komentáře

1. tEnErD

01.03.2006 21:47:18

Haha Big Brother (ne ta socka z novy) te sleduje:D

2. The Zero

02.03.2006 00:45:03

[1] tEnErD Snad ne. Na jednu kartu může projít víc lidí, takže by to zas tak extra nemělo být ;-)

Přidat komentář

Jako heslo je to proto, že lze využít magic wand a odpověď se tak bude pamatovat.

Povolené tagy: b, i, q. Bez jakýchkoli atributů a řádně ukončené. URL se převádí automaticky.

Vyžadováno je pouze jméno (proto je zvýrazněné), text, kód (ten zadáváte jen s vypnutým JavaScriptem - jestli ho nevidíte, nemusíte se o něj starat. Poslední věc, kterou formulář vyžaduje, je stisknutí tlačítka Přidat.

* E-mail slouží především k načtení gravatarů. Zobrazovat se nebude.