Deset bodů, jak poznat, že váš osobní život není v pořádku

The Zero, čtvrtek 27. 9. 2007 - 22:28

Na základě podrobného sledování můžu s naprostou jistotou prozradit, že některé události jsou naprosto jasnými ukazateli faktu, že ne vše probíhá tak, jak by mělo. Zde je výčet těch mnou zaznamenaných:

  1. Deziluze.

  2. Rande s jednou slečnou se naprosto dokonale povede. Přesně podle vašich představ. Druhý den se nevidíte, den nato vám řekne "Promiň, je to na mně moc rychlý". O týden později začne chodit s kamarádem z libimseti.cz.

  3. Jdete s další slečnou do kina a po skončení filmu vám nadšeně vypráví, jak si koupila pepřový sprej (takový ten obranný).

  4. Zamilujete se do sestry své spolužačky. Super až na to, že vaše vysněná bydlí 6 hodin cesty vlakem daleko.

  5. Na Festivalu Fantazie se seznámíte se dvěma fajn slečnami. S tou druhou flirtujete, vypadá to nadějně. Druhý den začne chodit s někým, koho zná trochu déle než vás.

  6. O té první zjistíte, že má přítele, dva měsíce po tom, co se (podle vás) chová, jako by žádného neměla.

  7. Jedete autobusem plným školaček na chalupu. Pokukují po vás, ale nejstarší je tak 16 maximálně. Cestou zpátky o čtyři dny později, kdy se těmto školačkám fyziologií nejvíce blíží paní přes padesátku a kluk zhruba o rok mladší, než vy, si říkáte, že tam vám bylo přece jen příjemněji.

  8. Sestra do vás pořád hučí, že si máte sehnat přítelkyni. Mimo to si začne domů vodit kamarádku, která se vám vždycky líbila. Kamarádka je zadaná a nejste její typ.

  9. Přemýšlíte, jestli byste neměli zase zkusit napsat té slečně, co jste si od ní před půl rokem vzali v obchodním centru číslo.

  10. Píšete zvrhlosti podobné tomu výše uvedenému.

Zařazeno do kategorie Osobní.

Předchozí: Kdo zaváhá...

Následující: Jak na RSS ve Firefoxu

Komentáře

1. emef

27.09.2007 23:05:54

Kubo, klobouk dolů, asi bych neměl odvahu napsat takový článek veřejně a hlavně takhle otevřeně. Každopádně jedna malá rada, nesmíš to tak hrotit a brát jako jediný cíl, holky to poznají (za ten rok mezi nimi vím, o čem mluvím). Ve chvíli, kdy budeš myšlenkami úplně někde jinde, přijde to. Nenuceně, raději volný průběh. Každopádně máš mou plnou podporu a důvěru, to klapne, neboj. ;)

2. The Zero

27.09.2007 23:07:15

[1] emef Ale tak já to nějak nehrotim, ono se to všechno děje tak samo... :)

A napsat to otevřeně... No znáš mě, nijak mě to netrápí ;)

3. Destil

28.09.2007 00:21:39

Dobra osobni zpoved :) Neboj to bude dobry, zajdem v semestru do baru a zkusime Have you met Zero? :) Je nas ted v single clubu vic.

4. Lord AgEnT

28.09.2007 14:53:21

Ta trojka je drsná. :D Jinak s Tebou plně soucítím :)

5. Lord AgEnT

28.09.2007 20:14:30

Ale stejně, nic nemá na následující:
Měsíc s někým chodíš a ona ti pak ze dne na den oznámí, že je konec, že celý ten měsíc byla z její strany lež a že k tobě nic necítí. K****.

6. MiK

02.10.2007 22:18:46

Měl bys své úsilí věnovat raději práci. Je věrná, vždy na Tebe počká a nikdy se bez Tebe neudělá. Nebude Ti nadávat, že na ni spěcháš a vždy je jen na Tobě, kolik času jí věnuješ. Na rozdíl od jiných Ti práce dokonce může vynést nějaké peníze, i když nejvíc Tě zahřeje vztah k té, kterou budeš mít rád z jiných důvodů. Navíc ten pocit,že Tě ostatní tolik potřebují... no není už to samo o sobě naplňující?

7. Smith.F

01.11.2007 22:01:30

Řekněme, že k tomuhle mám jen jeden svůj bod, označím ho jako č. 0, protože musí být před všemi ostatními:
0. Skoro půl roku se k jedné slečně chováte jak nejlíp dovedete. V mezičase se dozvíte, že jste moc hezký, inteligentní, moc milý a na ni moc hodný, že si to vůbec nezaslouží. A obrovskou spoustu dalších věcí. Ke konci se naopak dozvíte, že stále natolik miluje svého bývalého, že se znovu nezamiluje pěkně dlouho. O týden později vám pro změnu oznámí, že si někoho našla.

8. Borek

01.11.2007 22:27:28

[7] Smith.Flol

9. Lord AgEnT

02.11.2007 13:29:51

[7] Smith.F fuj, ženské :-O

Přidat komentář

Jako heslo je to proto, že lze využít magic wand a odpověď se tak bude pamatovat.

Povolené tagy: b, i, q. Bez jakýchkoli atributů a řádně ukončené. URL se převádí automaticky.

Vyžadováno je pouze jméno (proto je zvýrazněné), text, kód (ten zadáváte jen s vypnutým JavaScriptem - jestli ho nevidíte, nemusíte se o něj starat. Poslední věc, kterou formulář vyžaduje, je stisknutí tlačítka Přidat.

* E-mail slouží především k načtení gravatarů. Zobrazovat se nebude.