Den blbec

The Zero, pondělí 26. 12. 2005 - 19:28

A když se něco nedaří, tak se to nedaří opravdu pořádně. A takový hodně blbý den, to je vyvrcholení nezdaru. No a ten právě dneska prožívám.

Začalo to celkem nevinně, nepodařilo se mi zprovoznit novou verzi RS Zero. To je ještě celkem v pohodě, pořád to můžu "hodit" někam jinam. Kromě toho byly tři hodiny ráno, to se dá nějak překousnout :)...

O něco horší to bylo ráno (teda spíš odpoledne, aspoň podle hodin). Celá rodina se vypravila na každoroční výlet k babičce. V tom problém není, babičku vidím jen párkrát do roka a tak se tam vždycky těším. Při odjezdu se ale stala taková lehce nemilá událost: Zůstaly klíče v zámku a jeden nejmenovaný člen rodiny (a protože mám blbej den, tak víte kdo :D) dveře zabouchnul. Což o to, klíče jsme s sebou měli, horší je fakt, že máme bezpečnostní zámek.

Takovým menším vyvrcholením byla pak návštěva u babičky. Strejdovi jsme dali modem na dial-up (zatím nepotřebují pevný net) a tak jsem ho začal zprovozňovat. Ale ani během dvou hodin strávených u počítače se mi nepovedlo připojit PC k netu. Modem (zdá se) bez problémů, kabely bez problémů, všechno v pohodě, jen chybová hláška 676 - obsazeno nesedla do pohody. Stane se...

Mno a jestli by někoho zajímalo, jak jsme se dostali domů, můžu jen říct, že zřejmě něco nevím o minulosti svého tatínka :D.

Zařazeno do kategorie Osobní.

Předchozí: Zázrak se nekonal

Následující: Odešla mi (asi) RAMka

Komentáře

Nikdo ještě nekomentoval. Buď máte fakt rychlou RSS čtečku, nebo jste právě přečetli něco, co nikomu nestojí ani za trochu snahy.

Přidat komentář

Jako heslo je to proto, že lze využít magic wand a odpověď se tak bude pamatovat.

Povolené tagy: b, i, q. Bez jakýchkoli atributů a řádně ukončené. URL se převádí automaticky.

Vyžadováno je pouze jméno (proto je zvýrazněné), text, kód (ten zadáváte jen s vypnutým JavaScriptem - jestli ho nevidíte, nemusíte se o něj starat. Poslední věc, kterou formulář vyžaduje, je stisknutí tlačítka Přidat.

* E-mail slouží především k načtení gravatarů. Zobrazovat se nebude.