ClearType i na CRT? Proč ne?

The Zero, čtvrtek 24. 11. 2005 - 02:21

Je tomu už dlouho, co jsem poprvé zkoušel zapnout ClearType - speciální metody vyhlazování hran písem od Microsoftu, zejména pak pro LCD monitory. Tenkrát se mi to písmo nelíbilo. Zhruba před měsícem jsem si to vyzkoušel znovu a už se mi písmo líbilo, problém byl v tom, že mi nějak nepadl do oka Courier New v Eclipse. Dnes jsem vyzkoušel potřetí a ten Courier není zas tak tragický, jak jsem si myslel (teď už nevím proč to tak vypadalo), takže zřejmě u ClearType zůstanu. V Eclipse jsem si písmo (jen tak pro jistotu) změnil na Lucida Console, to je docela fajn, dá se na to koukat a je to proporcionální. Možná se na netu mrknu ještě po jiném... nemáte tip? Potřebuju pěkné proporcionální písmo, ideální velikost 9 podle číslování Windows.

Zařazeno do kategorie Nezařaditelné.

Předchozí: Začínám blbnout, uklízím (na disku)

Následující: Úplně vybitý mobil

Komentáře

Nikdo ještě nekomentoval. Buď máte fakt rychlou RSS čtečku, nebo jste právě přečetli něco, co nikomu nestojí ani za trochu snahy.

Přidat komentář

Jako heslo je to proto, že lze využít magic wand a odpověď se tak bude pamatovat.

Povolené tagy: b, i, q. Bez jakýchkoli atributů a řádně ukončené. URL se převádí automaticky.

Vyžadováno je pouze jméno (proto je zvýrazněné), text, kód (ten zadáváte jen s vypnutým JavaScriptem - jestli ho nevidíte, nemusíte se o něj starat. Poslední věc, kterou formulář vyžaduje, je stisknutí tlačítka Přidat.

* E-mail slouží především k načtení gravatarů. Zobrazovat se nebude.