Bydlím se Zerem

Borek, středa 4. 10. 2006 - 17:03

Ano. čtete správně. Sám se tomu divím, ale je to tak.

Na konci školního roku jsme si plánovali, že budem bydlet na koleji v jednom pokoji a budem řádit. Ovšem vzhledem k tomu, že jsme nedostali kolej, to nějak vyšumělo.

Začal jsem si zařizovat alternativní bydlení, když tu mi Zero volá: "Tak jsem nám sehnal privát." Dost mě to šokovalo, neboť mi to hatilo všechny plány, ale bohužel jsem mu předtím slíbil, že s ním budu bydlet, takže jsem měl po ptákách.

Jenže bydlení mělo být až 25.9., takže první tři dny školy jsem vstával v 6am a jezdil do Prahy s tím, že od pondělí budu už mít střechu nad hlavou.

Ale co se nestalo. V neděli jsme zjistili, že lidi, kteří už v tom bytu být neměli, tam furt pořád byli. Zerovi to bylo celkem jedno, jenže já měl ještě tři dny školy, kdy jsem musel vstávat ve 4am.

Ale nakonec jsem to přetrpěl a v neděli jsme se Zerem zabydleli. Je to poměrně hezký byt, ale nejlepší na něm je naše hezká sousedka. ;)

Už jsem v něm 3x spal a naštěstí jsem vždy šel spát dřív než Zero, takže jsem nemusel řešit problém s jeho případným chrápáním...

Zařazeno do kategorie Osobní.

Předchozí: Přišel jsem o myšku

Následující: Bydlím s Borkem

Komentáře

1. Lord AgEnT

04.10.2006 21:33:24

Už jsem tam četl "Už jsem s ní 3x spal" ... :D

A co fotky? Beru všechno, sousedku, byt i výhled. :D

2. The Zero

04.10.2006 22:05:16

[1] Lord AgEnT Kdybychom sem dali fotky, tak náš naše skvělá sousedka zmlátí (vážně), v bytě není uklizeno a výhled je na protější dům.
Můžu ti vyfotit cestu tramvají.

3. The Zero

04.10.2006 22:05:50

[1] Lord AgEnT Ještě bych tě měl upozornit, že má na The Void link :)

Přidat komentář

Jako heslo je to proto, že lze využít magic wand a odpověď se tak bude pamatovat.

Povolené tagy: b, i, q. Bez jakýchkoli atributů a řádně ukončené. URL se převádí automaticky.

Vyžadováno je pouze jméno (proto je zvýrazněné), text, kód (ten zadáváte jen s vypnutým JavaScriptem - jestli ho nevidíte, nemusíte se o něj starat. Poslední věc, kterou formulář vyžaduje, je stisknutí tlačítka Přidat.

* E-mail slouží především k načtení gravatarů. Zobrazovat se nebude.