Budu hrát ve filmu

The Zero, úterý 6. 12. 2005 - 23:25

Nelekejte se. Holywood mě naštěstí (nebo bohužel?) ještě neoslovil. V rámci výuky Informatiky a výpočetní techniky na škole (to je takovej ten předmět s počítačema :)))) budeme totiž točit vlastní film. V pětičlenné skupince.

V těch pěti lidech musíme kromě hraní zvládnout pět hlavních funkcí, které jsme si měli rozdělit. Režisér, kamera, scénář, technical support a ještě něco, u čeho si nepamatuju jméno, ale prý to má na starost kontrolu scény, takže třeba stejný oblečený, poskytnutí masek etc. Myslím, že nemá celkem cenu říkat, co z toho jsem já. Takže přes Vánoce budu film stříhat.

A taky budu hrát hlavní roli. Ne že bych byl nejlepší herec, rozhodlo se to autoritativně. Aspoň bude sranda.

O čem to bude? No téma znělo Život na naší škole, takže zítra jdeme koupit laboratorní myšky. Celé to je pojaté jako jeden den ze života naprosto průměrného studenta. Takže vlastně nevím, proč bych to měl hrát :D. Na hrubém náčrtu scénaře jsem se podílel (tak ze tří čtvrtin;)). Podrobně jej pak rozpracoval člověk, který má scénář na starost. Možná ho znáte - je to Borek.

Termín odevzdání sestříhaného filmu je 10. ledna. Vzhledem k tomu, že jsme ještě nenatočili ani sekundu, bude to trochu narychlo, ale ostatní tři skupiny na tom nejsou o moc lépe :)).

Tak držte palce, ať dostaneme jedničku a já se v lednu pokusím nahrát film někam na net. Z domova to fakt dělat nebudu, filmy loňské oktávy měly kolem 300 MB...

Zařazeno do kategorie Ústav.

Předchozí: Jak jsem měl dobrý nápad

Následující: Váš web shazuje náš server

Komentáře

1. The Zero

06.12.2005 23:28:10

Hm, ale už vim své parazitní slovíčko... :-D

2. Lord AgEnT

07.12.2005 15:24:27

hehe, já už mám svůj první film úspěšně za sebou. Spolužák měl narozky, tak jsme mu s kámošem natočili film! :D Děláme si z něj srandu, že jeho tatka je řezník (není) a tak jsme mu natočili "Přiručku pro řezníky", kde kamoš krájí kabanos a já jej pak náležitě konzumuji. Všechno se hraje v oblecích a nejlepší bylo, když kamoš šel koupit cestou ke mě ten kabanos... prý ta řaznice z něj nestíhala ;) A druhá část byla příručka pro fyziky, "Obíhání hmotného bodu po kružnici", kde jsme opět v oblecích jezdili na takovém kolotoči na hřišti. Fakt mazec :D

3. the_nerd

07.12.2005 19:00:36

hehe ja hral v pojistovne stesti:D sice sem byl videt asi 2s, ale stejne:D

Přidat komentář

Jako heslo je to proto, že lze využít magic wand a odpověď se tak bude pamatovat.

Povolené tagy: b, i, q. Bez jakýchkoli atributů a řádně ukončené. URL se převádí automaticky.

Vyžadováno je pouze jméno (proto je zvýrazněné), text, kód (ten zadáváte jen s vypnutým JavaScriptem - jestli ho nevidíte, nemusíte se o něj starat. Poslední věc, kterou formulář vyžaduje, je stisknutí tlačítka Přidat.

* E-mail slouží především k načtení gravatarů. Zobrazovat se nebude.