Bubny v hlavě

The Zero, neděle 16. 7. 2006 - 02:47

Tak a mám bubny v hlavě.

Jaké bubny? Hudební produkci z mého mobilního miláčka, jehož jsem v pátek vybavil novým headsetem Sony Ericsson HPM-70. Jestli jste někde četli, že tato sluchátka mají skvělý zvuk - jako že se to píše všude - je to pravda! :)

Ke všemu můžu ještě dodat, že jsem je koupil v ústeckém T-Mobile za 999 Kč (na internetu se dají koupit za devět stovek včetně poštovného - ale já nerad čekám! :)))) a že jsem se dostal k "speciální černé edici" - neboli HPM-70 pro nový SE W810i.

Důvod nákupu byl celkem prostý: Sluchátka od CPM jsem opět zničil (to jsou už druhé + originál headset od SE taky nefunguje.). Naštěstí ničení se už dál konat nebude - na začátku měsíce jsem si koupil také pouzdro Sony Ericsson IAC-25 - taky můžu jen doporučit, mobil je jako v bavlnce :D.

Zařazeno do kategorie Sony Ericsson.

Předchozí: Svět se mění...

Následující: Deníček programátora

Komentáře

Nikdo ještě nekomentoval. Buď máte fakt rychlou RSS čtečku, nebo jste právě přečetli něco, co nikomu nestojí ani za trochu snahy.

Přidat komentář

Jako heslo je to proto, že lze využít magic wand a odpověď se tak bude pamatovat.

Povolené tagy: b, i, q. Bez jakýchkoli atributů a řádně ukončené. URL se převádí automaticky.

Vyžadováno je pouze jméno (proto je zvýrazněné), text, kód (ten zadáváte jen s vypnutým JavaScriptem - jestli ho nevidíte, nemusíte se o něj starat. Poslední věc, kterou formulář vyžaduje, je stisknutí tlačítka Přidat.

* E-mail slouží především k načtení gravatarů. Zobrazovat se nebude.