Bezdrátové šílenství

The Zero, pátek 2. 12. 2005 - 20:24

Tak jsem dneska zašel do LOSAN computers, abych se zeptal, jak to vypadá s reklamací BT dongle BToes. Po dlouhé době mě tahle firma potěšila. Přišel jsem tam, ukázal papír, co mi dali ve středu, když jsem jim tu rozbitou věcičku přinesl a bez odmlouvání jsem vyfasoval zařízení nové ;). Taky už bylo načase, já chtěl vyzkoušet Ancalagon a tátovi dochází paměť v jeho SE K700i, ke kterému narozdíl ode mě kabel k PC nemá (a ten můj se použít nedá).

Funguje to. Jediná věc, co mě trochu štve, je to, že mám Win XP Home už s SP2, což v tomto případě znamená integrovanou podporu Bluetooth zařízení. Rodiče mají na PC jen SP1 a ten Widcomm software mi přijde lepší.

Úplně nejlepší feature je dálkové ovládání PC. Sice z postele na myš nevidím, ale kromě ovládání klasického můžu přepnout taky na ovládání Media Playeru. Ono to fakt funguje :) a je to super... takže se už těším do postele, chci to vyzkoušet :D.

Zařazeno do kategorie Sony Ericsson.

Předchozí: IRC: Městečko Palermo

Následující: Jak jsem měl dobrý nápad

Komentáře

Nikdo ještě nekomentoval. Buď máte fakt rychlou RSS čtečku, nebo jste právě přečetli něco, co nikomu nestojí ani za trochu snahy.

Přidat komentář

Jako heslo je to proto, že lze využít magic wand a odpověď se tak bude pamatovat.

Povolené tagy: b, i, q. Bez jakýchkoli atributů a řádně ukončené. URL se převádí automaticky.

Vyžadováno je pouze jméno (proto je zvýrazněné), text, kód (ten zadáváte jen s vypnutým JavaScriptem - jestli ho nevidíte, nemusíte se o něj starat. Poslední věc, kterou formulář vyžaduje, je stisknutí tlačítka Přidat.

* E-mail slouží především k načtení gravatarů. Zobrazovat se nebude.