Bez nabíječky

The Zero, čtvrtek 19. 1. 2006 - 01:28

Za čtvrtka na pátek jsem po koncertě přespával u babičky a protože mi zrovna ten den docházela šťáva v mobilu, vzal jsem s sebou nabíječku.

Protože ale Murphyho zákony platí dokonale a u mě asi dvojnásob, tak jsem samozřejmě nabíječku zapomněl. To se občas stává, horší už je to, že jsem se u babičky ještě v pátek odpoledne po škole stavil (pro peněženku, která zůstala v kvádru). Fajn.

Nicméně mobil jsem používal, a to docela dost, takže není divu, že v pondělí už jsem byl zase na kritickém stavu baterií - ony ty empétrojky (promiňte, vlastně empéčtyřky tam cpu) přece jen dávají mobilu zabrat.

No ale protože jsem neuvěřitelně líný tvor, řekl jsem si, že mobil nepotřebuju, nabíječku si následující den vyzvednu a všechno bude OK.

Proč o tom píšu? Prostě jen proto, že v originálním balení mobilu je samozřejmě i nabíjecí datový USB kabel...

Zařazeno do kategorie Sony Ericsson.

Předchozí: Webserver na flash disku

Následující: Dvě nové ikonky

Komentáře

1. Lord AgEnT

19.01.2006 14:37:45

Koncert vážné hudby či co? :) Já mám zase v oblibě zapomínat kartičku na MHD v kvádru... To pak dopadá takhle: http://antispa.wz.cz/?text=40-jak-jsem-utikal-revizorum ;)

2. The Zero

19.01.2006 16:09:30

To jsme na tom stejně: Co myslíš, že bylo v peněžence? :-D

Přidat komentář

Jako heslo je to proto, že lze využít magic wand a odpověď se tak bude pamatovat.

Povolené tagy: b, i, q. Bez jakýchkoli atributů a řádně ukončené. URL se převádí automaticky.

Vyžadováno je pouze jméno (proto je zvýrazněné), text, kód (ten zadáváte jen s vypnutým JavaScriptem - jestli ho nevidíte, nemusíte se o něj starat. Poslední věc, kterou formulář vyžaduje, je stisknutí tlačítka Přidat.

* E-mail slouží především k načtení gravatarů. Zobrazovat se nebude.