beta.last.fm

The Zero, sobota 24. 6. 2006 - 00:45

Co last.fm slíbili, to také splnili. Mám přístup na beta.last.fm. Všechno kvůli těm problémům s jejich servery, které vedly k tomu, že jsem na měsíc subscriber. To zítra skončí :).

Takže jsem si musel pořádně prohlédnout betu, ať se můžu těšit na nové věci, ke kterým jako normální uživatel samozřejmě nebudu mít přístup :/:).

A jak to tedy vypadá? Vypadá to ještě lépe, než aktuální verze, samozřejmě. Kromě modernějšího designu (dokonce lze přepnout mezi červenou a ještě lepší "Vista-like" černou verzí) je tu spousta novinek. Tou hlavní je asi Dashboard, což je taková vaše pracovna. Jsou v ní online přátelé a jejich aktuálně hraná hudba, pár doporučených interpretů, týdenní sousedé (tedy sousedé, vypočítaní podle hudby v posledním týdnu) a doporučené čtení.

Všechno je to prostě takové... nové, nepřehledné*, propracované, promyšlené... ještě lepší. Máme se na co těšit :)

Stránka interpreta Dashboard Přehled podobných interpretů Přehled uživatele

* Kdyby byly statistiky přehledné, byla by to nuda, ne? :)

Zařazeno do kategorie medi@.

Předchozí: Kouření škodí zdraví

Následující: Už i sekty?

Komentáře

1. Gimli2

26.06.2006 12:23:56

Jeste by nebylo na skodu uvest pro lamky o co jde... (ne ze by to z tech stranek pro precteni AJ uvodu jasne, ale prece...)

Přidat komentář

Jako heslo je to proto, že lze využít magic wand a odpověď se tak bude pamatovat.

Povolené tagy: b, i, q. Bez jakýchkoli atributů a řádně ukončené. URL se převádí automaticky.

Vyžadováno je pouze jméno (proto je zvýrazněné), text, kód (ten zadáváte jen s vypnutým JavaScriptem - jestli ho nevidíte, nemusíte se o něj starat. Poslední věc, kterou formulář vyžaduje, je stisknutí tlačítka Přidat.

* E-mail slouží především k načtení gravatarů. Zobrazovat se nebude.