Accuracy Challenge: Nový osobní rekord

The Zero, pátek 17. 3. 2006 - 17:05

Tak. Pokud neznáte Quake III: Arena, tak se asi moc nechytnete. CorkScrew je mod do Q3A, který přináší jedno jediné: instagib (dokonce je na WikiPedii zmíněn). Ale přináší to se spoustou možností nastavení a také speciálním tréninkovým módem: Accuracy Challenge. Jde zhruba o to, že hrajete mapu q3dm17 proti čtyřem botům s obtížností Hurt me plenty, tj. třetí z pěti. Fraglimit 150.

Nic náročného, vlastně vyhrát musíte, ale tady jde o to, jak umíte mířit. Kdosi mi kdysi říkal, že k úspěšnému dokončení AC je potřeba přesnost střelby 75%. Já jsem tedy i při dosažení této mety nepoznal rozdíl, ale hřeje mne pocit, že jsem to "dal". Nejlepší výkon mám 81%.

Dnes jsem si chtěl zahrát jen tak tréninkově. Jak to dopadlo, vidíte na screenshotu po konci hry. HUD zobrazuje: čas, head shoty, excellent (tuším dva fragy během dvou vteřin), impressive (dva zásahy railgunem za sebou - aniž bych minul), procentuální úspěšnost střelby, zásahy, vedle, celkem střel.

Klepnutím zobrazíte plnou velikost

Máte lepší? Pošlete! :))

Zařazeno do kategorie Nezařaditelné.

Předchozí: Pane prezidente

Následující: Historie jedné nuly

Komentáře

1. The Zero

17.03.2006 17:09:04

Asi by to chtělo zmínit, že ten osobák spočívá v čase, když jsem s tím začínal, tak to bývalo 15-20 minut, teď je standardní výkon 10 až 11 minut.

2. Lord AgEnT

17.03.2006 17:25:14

hmm, už jsem dlouho nepařil :)

3. dresic99

18.03.2006 22:59:59

taky by ses mohl nekdy ukazat na GP :)

Přidat komentář

Jako heslo je to proto, že lze využít magic wand a odpověď se tak bude pamatovat.

Povolené tagy: b, i, q. Bez jakýchkoli atributů a řádně ukončené. URL se převádí automaticky.

Vyžadováno je pouze jméno (proto je zvýrazněné), text, kód (ten zadáváte jen s vypnutým JavaScriptem - jestli ho nevidíte, nemusíte se o něj starat. Poslední věc, kterou formulář vyžaduje, je stisknutí tlačítka Přidat.

* E-mail slouží především k načtení gravatarů. Zobrazovat se nebude.